Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi yasağı kalkıyor..

gelişme varsa da polislerin haberi yok. 2 kez uyarıldım 3. ye denk gelmem inşallah..

haberleri olsa ne olur..cvp.sen cezayı öde sonrada mahkemeye ver:(

Türk polisini takdir ediyorum allah kolaylık versin arkadaşlar memur kardeşlerimiz görevlerini yapıyorlar lütfen polis kardeşlerimizi eleştirmeyelim tıpkı dağda teröristlerle kucaklaşan bdp li vekiller konusunda hassas davranmadıkları için pancara geldimi kıtır kıtır sapına geldiği zaman meeeeee

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
6 ay kadar önce boluda bir avukat tarafından cam filmi cezası yüzünden açılan mahkeme kazanıldı yasada görüşü engelleyici ve dikkat dağıtıcı aksesuar takmak yasak tır diyor kanunda cam filmi budurumda nereye giriyor anlamıyorum bu yüzdende mahkeme avukatı haklı bulup cezayı iptal etti.normalde cam filmine ceza kesmeeleri gerekiyor

Polisler kafalarına göre ceza kesiyolar yakında arabada mezdeke cd si yok diye bile ceza yazıcaklar.:) gereksiz ceza kesmeler. trafikte önümüze kırmalar önümüzde kasti ağır ağır gitmeler. normal polisleri severimde trafik polislerini pekte sevmiyorum gereksiz ceza kesiyolar. bugünde solumuza hızlıca motorlu polis girdi önümüze kırdı hiç hoş değil.

kardeşim 20 yaşındaki çocuğa rozet verir yetki verir tabanca verir 2.500tl maaş verirsen olurlar covboy cezada yersin hakaret de işitirsin sinirinide bozarlar bu forum da nekadar üye varsa desin kardeşim sen yalan sölüyosun diye bekliyorum

yok abi kalkmamış o yasak o kadar kalktı dediler tanıdığım bi abimi 3 kere çevirdiler cam filminden zor kaçmış. bu sene yaz zamanında çevirmişlerdi. oda sadece ön cam filmlerini söktürdü çevirmiyolar şimdi.

kardeşim 20 yaşındaki çocuğa rozet verir yetki verir tabanca verir 2.500tl maaş verirsen olurlar covboy cezada yersin hakaret de işitirsin sinirinide bozarlar bu forum da nekadar üye varsa desin kardeşim sen yalan sölüyosun diye bekliyorum
genelleme yapmak doğru değil, bu meslekte anlattığın gibi olanlar kadar üniversite mezunu, insana saygılı, kibar olanları da var. ceza yazar neden yazdı olur, yazmaz polis bunları görmüyormu olur. 2.500 tl aldığını söylemişsin, maaşını biliyorsan calışma şartlarını ve saatlerini de umarım biliyorsundur. olayı sadece kendi açımızdan değerlendirmeyelim.

kibar olanlarıda var ama , geçen önümüzde bir trafik polis arbası yavaş yavaş ağır ağır gitti önümüzde trafikte sıkışık önü biraz boş kasti olarak gaza basmadı. birşeyde diyemiyorsun polis anında ceza yazar. :)

Geri
Üst Alt