Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi ve muayene

EdizKırman

Kayıtlı Üye
Aracın yan ve arka camlarında 2 numara film var, Doğuş Ankara servisteki AutoMaster'da kaplanmış idi. O zaman verilen bilgi 2 numara cam filminin %60 civarında karartma yaptığı, trafikte ve muayenede sorun çıkmayacağı şeklindeydi. Daha sonra, faydasını görüp, rahatlığını anlayınca istemese de babamın araca da aynı filmden kaplattımdı,

Şimdi muayene yaklaşıyor, babam (eski adam) endişelenmeye başladı filmler sorun çıkartacak diye.

Yakın zamanda benzer filmle, TÜV muayene tecrübesi olanlar bilgi paylaşırsa memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Aracın yan ve arka camlarında 2 numara film var, Doğuş Ankara servisteki AutoMaster'da kaplanmış idi. O zaman verilen bilgi 2 numara cam filminin %60 civarında karartma yaptığı, trafikte ve muayenede sorun çıkmayacağı şeklindeydi. Daha sonra, faydasını görüp, rahatlığını anlayınca istemese de babamın araca da aynı filmden kaplattımdı,

Şimdi muayene yaklaşıyor, babam (eski adam) endişelenmeye başladı filmler sorun çıkartacak diye.

Yakın zamanda benzer filmle, TÜV muayene tecrübesi olanlar bilgi paylaşırsa memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Geçende 1 numara ile girip hafif kusurlu çıkan arkadaş vardı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçende 1 numara ile girip hafif kusurlu çıkan arkadaş vardı

Mehmet bey, teşekkürler bilgi için.

Şimdi kritik olan 2 numara film ile muayene, tecrübesi olanlar varsa merak ediyorum. Senesi dolmadan filmleri söküp, zayi etmek can sıkıcı olacak.

Mehmet bey, teşekkürler bilgi için.

Şimdi kritik olan 2 numara film ile muayene, tecrübesi olanlar varsa merak ediyorum. Senesi dolmadan filmleri söküp, zayi etmek can sıkıcı olacak.

Kısmet diyeyim bu ara lastik ebatlarına takılıyorlar çok

Bir yakınım girdi yakın zamanda komple filmli aracı ön cam da dahil hafif kusurlu geçti film yasak degil diye biliyorum sadece ön cam yasakmis oda karayolları trafik denetleme de sıkıntı oluyormuş herkes öyle söylüyor du..

Cam filmi numaraya bakılmaksızın şuan için hafif kusurdur söktürmeden rahatlıkla muayene yaptırabilirsin

Benim de bildiğim cam filminin her numarasının hafif kusur olduğu, muayene endişesini ben de warex’ten ötürü yaşıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracımda 2 numara film var 10 gün önce hafif kusur olarak gectim

Geri
Üst Alt