Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi üzerine HGS yapistirilir mi?

fazla koyu olsun istemiyorum ön cama 1 no lumar yanlara 1 no 3m düşünüyorum. arkalar zaten koyu yeşil önlerde aynı olsun istedim. renk farkı olmasın. sen ne tavsiye edersin.

seçimlerin güzel benim ön 2 yanlar 4 arka yanlar 2 lumar aradaki iki numara arka camlar koyu oldugundan guzel uyum sağladı 1 ve ücte eminim öyle olacaktır hgs konusunda aklına takılan birşey olmasın gayette güzel çalışıyo...aklıma bazı saçma sapan filimler var onlar çekildiğinde etkileyebilir diye takıldı markasını ondan sordum .... ama genede benim sana tavsiyem ön cam 1 no söför yanlar 3 arka yanlar 1 tam bir uyum içinde oluyo lumarda öle sanıldığı gibide koyu ve sıkıntılı olmuyo tacrubeyle sabit..

Bence ilk geçişte elinle tut okur ise yapıştır.

arkadaş ben yaptım okumadı ankaradan sildirdim falan dedi söktüğüm gibi geçersiz kaldı. yeni aldım onu da filmi kesip yapıştırdım dedi... kafama takıldı şimdi. Barış bende 2 no var ön camda dedi sorun olmuyo dedi. filmden önce yapıştırırım filmli okur. sinirden kafayı yerim:ahkafam: sırıtsın istemiyorum. en azından film üzerinde az da olsa çiğ beyaz olacak şekilde gözükmez... diye düşünüyorum
o arkadaşın fılm markasını merak ettim :confused: benim ön cam paşanında dediği gibi zehir zemberek ama gayette sıkıntısız okuyo :eek:key:

hazır konu açılmışken bu cam film'i yasağı kalktımı kalkmadımı net olarak son durum nedir ?
kardeşim cam filmi yasagı devam ediyor .bi avukat bu yüzden dava açtı benim görüşümü engellemiya aksine güneş ışıkların dan koruyo diye .mahkeme haklı buldu davayı kazan dı fakat plis amcalar hal yasak ben cezanı yazayım sen git mahkemeye,cezanı iptal ettir diyolar

Bu cam filmi olayından dolayı sakaryada ceza yedim arabaya yakalatma çıkarttılar 1 hafta içinde söktürüp trafiğe gitmek şartıyla söktürüp iptal ettirdim cezayıda ödedim benden sonra sakaryada avukat abimiz dava açtı kazandı fakat biz bu işin prosedürünü bilmediğimizden yapamadık bi öncülük oldu herkese ama yinede riskli tam olarak kalkmadıkça yaptırmak biraz zor heleki hafta sonları sakarya'ya devamlı aile ziyaretine giden biri olarak bu kez kesin bağlarlar arabamı uğraşırız bi dünya adam gibi şunu netleştirseler bizde rahatlasak !

seçimlerin güzel benim ön 2 yanlar 4 arka yanlar 2 lumar aradaki iki numara arka camlar koyu oldugundan guzel uyum sağladı 1 ve ücte eminim öyle olacaktır hgs konusunda aklına takılan birşey olmasın gayette güzel çalışıyo...aklıma bazı saçma sapan filimler var onlar çekildiğinde etkileyebilir diye takıldı markasını ondan sordum .... ama genede benim sana tavsiyem ön cam 1 no söför yanlar 3 arka yanlar 1 tam bir uyum içinde oluyo lumarda öle sanıldığı gibide koyu ve sıkıntılı olmuyo tacrubeyle sabit..
para bandıyla yapıştırıp kahvaltıda fikir edinip hafta içi yaptırayim diye düşünmedim değil. önler arkalardan açık olsun diye düşünüyorum. orjin gb olsun . arkalar biraz daha koyu olsun önlere nazaran. 1 no çok mu açık olur...

Bu cam filmi olayından dolayı sakaryada ceza yedim arabaya yakalatma çıkarttılar 1 hafta içinde söktürüp trafiğe gitmek şartıyla söktürüp iptal ettirdim cezayıda ödedim benden sonra sakaryada avukat abimiz dava açtı kazandı fakat biz bu işin prosedürünü bilmediğimizden yapamadık bi öncülük oldu herkese ama yinede riskli tam olarak kalkmadıkça yaptırmak biraz zor heleki hafta sonları sakarya'ya devamlı aile ziyaretine giden biri olarak bu kez kesin bağlarlar arabamı uğraşırız bi dünya adam gibi şunu netleştirseler bizde rahatlasak !
kardeşim vallah bende çok istiyorum ama korkuyorum zırt pırt çevirirler diye bide bura küçük yer eger adım çıkarsa dürzüler nöbet tutuyolar arabanın başın da bide ben aksi bi adamın tartışıyom ban kıl oluyolar zaten .barışın cam lar çok hoşuma gidiyo ama yapamıyom işte

para bandıyla yapıştırıp kahvaltıda fikir edinip hafta içi yaptırayim diye düşünmedim değil. önler arkalardan açık olsun diye düşünüyorum. orjin gb olsun . arkalar biraz daha koyu olsun önlere nazaran. 1 no çok mu açık olur...
para bantı fikri iyi bence dene eger olmazsa (tabi barışın da dediği gibi kaliye önemli)az keser yapıştırırsın be

o arkadaşın fılm markasını merak ettim :confused: benim ön cam paşanında dediği gibi zehir zemberek ama gayette sıkıntısız okuyo :eek:key:
arkadaş tüm firmaların film işlerini yapıyor. istanbuldan geliyordu. evlenince Çorluya yerleşti edirneye falan gidiyor. ismi Fatih... Çalışkan/Volkswagen-Seat İnan/Opel falan...

Geri
Üst Alt