Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi ton tercihi

Cam filmini nasıl yapayım?

• ön kapılara ve kelebek camlarına açık ton çektir

Kullanılan: 18 66.7%
  • ön kapılara ve kelebek camlarına koyu ton çektir

Kullanılan: 8 29.6%
  • önlere en koyudan çektir ileride arka karartılmış camlara imkan olunca çektir

Kullanılan: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
Benim filmler 1 numara ama yanımdaki kız sorarsa dışardan görülmyo mu diye, görülmüyo bunlar en kalitelisi, içerden film yokmuş gibi ama dışardan bakınca karanlık diyorum :D

edit: Tabi yanlış anlaşılmasın bu soruyu sormalarının nedeni meraktan, yoksa baskalarının görmemesini gerektircek hareketler yapmam ben hayatta arabanın içinde.

Benim filmler 1 numara ama yanımdaki kız sorarsa dışardan görülmyo mu diye, görülmüyo bunlar en kalitelisi, içerden film yokmuş gibi ama dışardan bakınca karanlık diyorum :D

edit: Tabi yanlış anlaşılmasın bu soruyu sormalarının nedeni meraktan, yoksa baskalarının görmemesini gerektircek hareketler yapmam ben hayatta arabanın içinde.

Koç'takiler öyle demiyor ama Melihcim =)))

bence koyu cektir cunki zamanla soluyor ve rengi acılıyor

benim filmler 1 numara ama yanımdaki kız sorarsa dışardan görülmyo mu diye, görülmüyo bunlar en kalitelisi, içerden film yokmuş gibi ama dışardan bakınca karanlık diyorum :d

:d:d:d

Geri
Üst Alt