Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi sıkışıyor

Arkadaşlar geç farkettim kusura bakmayın :) geç olsun güç olmasın :)

:D
bence filmi söktürün bir daha çektirin...
sıkışmaması lazım :D

ama gerçekten cam sıkışıyor ben ne yapayım )
Hocam ben de yakında ön camlara çektiricem, nasıl çektirmek lazım böyle bir sıkıntıyla karşılaşmamak için, benim dikkatimi ön camların üst köşe kısımları takıldı, harbiden de filme zarar verebilecek biyer gibi duruyor.

cam filmini bende düşünüyordum ama polislerden korkuyorum :)

cam filmine alternatif olarak camları fırında esmerleştiriyorlarmış? bunun maliyeti nedir bilen varmı?

Suç filmin değil filmi çeken ustanın benim kımızı leonda olmuştu aynı olay sadece öncamlarda filmi çekerken ön camların en alt kısmını iyice aşşağısına kadar filmi indirmediklerinde oluyor zamanla uç kısımdan kalkan film haliyle açılma yapıyor

iyi günler, bende 3 tane leon değiştirdim, sol arka cam dan bazen ses gelıyordu, ama filimin kalitesiyle alakalı bir durum, 3m yap bakalım ses geliyorm:)

iyi günler, bende 3 tane leon değiştirdim, sol arka cam dan bazen ses gelıyordu, ama filimin kalitesiyle alakalı bir durum, 3m yap bakalım ses geliyorm:)
konuya cevap yazmadan önce kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız

Geri
Üst Alt