Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi kaput koruma tavan kaplamada dev kampanya SCW Ailemize özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SEVGİLİ ARKADAŞLAR SCW AİLESİ...
İSTANBUL MALTEPE de Bulunan GÖKMEN ABİMİZİN CAM FİLM MERKEZINDE KAMPANYA BAŞLAMIŞ OLUP DEGERLİ SCW AİLESİNE SUNMAK İSTERIM...
Yıllardır tanıdıgım ve içliginden mazemesinden ödün vermeyen işini titizlikle yapan ve teslim eden cok mütavazı bir esnaf abimdir..
GKM OTO CAM FİLMİ KALİTESİ VE GÜVENCESİ İLE EN KISA ZAMANDA EN TEMİZ İŞCİLİK KAPALI ORTAMDA 1 SAAT UYGULAMA SÜRESİ

PİYASADA ELGARD CAM FİLMİNİNİN FİYATLARI 150-250 TL ARASIDIR BİZDE HB ARACLAR 150 ILE 200 TL ARASI SEDAN ARACLAR İSE 180 TL DEN BAŞLAYIP MAKSİMUM 200 TL ARASIDIR ..

ÖNEMLİ : PİYASADA UCUZ FİYAT GÖSTERİP SİZİ KAPISINA KADAR GÖTÜRÜP ONDAN SONRA DA VERDİĞİMİZ İLANDAKİ FİLMİ TAVSİYE ETMIYORUZ SİZİN ARACINIZA ŞU FİLMİ BU FİYATA YAPARIZ BU ŞEKİL SİZE YAKLAŞANLARI TERCİH ETMEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ..

TAVSİYE EDİLMEYEN BİR ÜRÜN NEDEN ÇOK DÜŞÜK BİR FİYAT KOYULUP PAZARLAMAYA ÇALISILIR AMAÇ BURDA MÜŞTERİYİ CEZBEDEN FİYATI İLE MÜŞTERİ ÇEKME TAKTİĞİDİR AMA NEDENSE O ÖVGÜYLE BAHSEDİLEN UCUZ FİLM PAZARLAMACI TARAFINDAN SIZE BIR TURLU TAVSIYE EDILMEZ ÇÜNKÜ URUN GERÇEKTEN KALITESIZ SIZDE NE OLSA ORAYA KADAR GİTMİŞSİNİZ GELMİŞKEN SATICININ SIZE TAVSIYE ETTIĞİ PIYASA FIYATININ ASLINDA ALTINDA DEĞİL USTUNDE OLAN FILMI ARACINIZA TAKTIRIRSINIZ

BİZİM İŞİMİZ SADECE CAM FILMI VE ARAC KAPLAMA OLDUGU İÇİN KULLANDIGIMIZ MALZEME KALITELI OLMAK ZORUNDADIR BİZ ARAYAN MÜŞTERİLERİMİZE ARACININ NE MARKA OLDUGUNU SEDAN HB MALUM SEDAN ARACLARIN ARKA CAMLARI BUYUK OLMAKTADIR SORUP ONA GÖRE FİYATIMIZI VERIYORUZ KIMSEYI KAPIMIZA KADAR GETIRIP BAŞKA BİR FİLME IKNA ETME ÇABASINDA DEĞİLİZ HERKESİN ZAMANI KENDISINE GÖRE DEĞERLİDİR KİMSE KAPIMIZA KADAR GELİP SONRA DÖNMESİN MÜSTERIMIZ İŞYERIMIZDEN İŞİNİ DÜZGÜN BİR ŞEKILDE YAPTIRMIŞ MEMNUN BİR ŞEKILDE AYRILMIŞ İLKELESI ILE YILLARCA HİZMET VERMEKTEYİZ

CAM FİLMİ İŞİ SADECE CAM FİLMİ UYGULAMA OLANLARIN YAPACAĞI BİR İŞTİR OTO AKSESUARCI OTO ELEKTRIKCI V.S BU GİBİ KİŞİLERİN YAPACAGI BİR İŞ DEĞİLDİR

xxxx URUNUMUZ ELGARD MARKA OLUP ULTRA ACIK%50-NORMAL%35- KOYU SIYAH %20 VE SUPER KOYU SIYAH%5 OLARAK 4 CEŞITTIR HEPSI ELIMIZDE MEVCUT OLUP FIYATLARI DEGISMEZ

xxxx URUN PIYASANIN ONCU MARKALARINDAN OLUP UCUZ ÇİN MALI FILMLERLE KIYASLAMA YAPMAYINIZ PIYASADA AMERIKAN ADI ALTINDA OLAN FILMLERIN ÇOGU UCUZ BELLI BIR ZAMAN SONRA RENGI ACILAN YADA MORARAN FILMLERDIR AMERIKAN DIYE BIR FILM YOKTUR FILMIN MARKASI VE ISMI VARDIR

UYGULAMAMIZ ARAC UZERINDE DOSEMELERI SOKMEDEN KESINLIKLE ARAC ORJINALLIGINI BOZULMADAN YAPILAN BIR UYGULAMADIR

UNUTMAYINKI CAM FILMI DISARIDAN KOLAY GOZUKUP FAKAT PROFOSYONELLIK GEREKTIREN BIR İŞTİR İŞİN EHLI OLMAYAN YERLERDE KALITESIZ 15-20 LIRA KAR EDEYIM DERKEN DAHA FAZLA ZARARA UGRAMAYINIZ

ÇALIŞMA SAATLERİ. PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ 09.00 - 20.30

SIZE DAHA IYI HIZMET VEREBILMEMIZ ICIN LUTFEN ONCEDEN RANDEVU ALINIZ

İTİBAT AHMET ÇERİ 0532 242 08 27..

Ekli dosyayı görüntüle 12817 Ekli dosyayı görüntüle 12818 Ekli dosyayı görüntüle 12818 Ekli dosyayı görüntüle 12819 Ekli dosyayı görüntüle 12820 Ekli dosyayı görüntüle 12821 Ekli dosyayı görüntüle 12822

[doublepost=1467258826,1467231868][/doublepost]Güncel
Ön tamponumu sizin araçtaki gibi FR tarzı kaplatmak istiyorum. Fiyat nedir acaba ? birde akşam kaça kadar uygulama yapılabiliyor? Yarın akşam için düşünebilirim fiyat uygunsa.

Ön tamponumu sizin araçtaki gibi FR tarzı kaplatmak istiyorum. Fiyat nedir acaba ? birde akşam kaça kadar uygulama yapılabiliyor? Yarın akşam için düşünebilirim fiyat uygunsa.

Arayınız tefonda bilgi verelim
[doublepost=1483550676,1481747014][/doublepost]GüncelFB_IMG_1483554074469.jpg
[doublepost=1483550709][/doublepost]

Karar verdiniz mi

Konuyu gördüğüm iyi oldu. Style arka tamponunu fr tamponu gibi siyah folyo kaplayabiliyor musunuz?

Konuyu gördüğüm iyi oldu. Style arka tamponunu fr tamponu gibi siyah folyo kaplayabiliyor musunuz?
Kaplarız kardesim iletişime gecin bilgi verelim
[doublepost=1483551142,1483551100][/doublepost]0532 242 08 27
[doublepost=1483608896][/doublepost]Güncel
[doublepost=1483652783][/doublepost]Güncell
[doublepost=1483826092][/doublepost]Güncel scw....
[doublepost=1484736613][/doublepost]Güncell
[doublepost=1484736635][/doublepost]Güncell
[doublepost=1484738914][/doublepost]Güncel
[doublepost=1484770276][/doublepost]Güncel scw...
[doublepost=1484822647][/doublepost]Güncel

Ekli dosyalar

• IMG_20170106_003341_083.jpg
    IMG_20170106_003341_083.jpg
    106.4 KB · Görüntüleme: 76
Bu tampona fr kaplamaları yaptırdığımızda sonradan sökmek istersek aracın orjinal tamponuna zararı oluyormu?

Bu tampona fr kaplamaları yaptırdığımızda sonradan sökmek istersek aracın orjinal tamponuna zararı oluyormu?
Ben aracın tavanını kaplattim ve 2 sene sonra söktüm sıkıntı olmadı. Plâstik tamponda olur mu bilmem, hadi oldu desek sonuçta plastik aksam. Sıkıntı olmaz

Ben aracın tavanını kaplattim ve 2 sene sonra söktüm sıkıntı olmadı. Plâstik tamponda olur mu bilmem, hadi oldu desek sonuçta plastik aksam. Sıkıntı olmaz
bilgi verdiğin için teşekkür edrim ismail abi. ben yaptırmayı düşünüyorum uygun bir vakitte güzel çok hoş duruyor uygulamalarda.

bilgi verdiğin için teşekkür edrim ismail abi. ben yaptırmayı düşünüyorum uygun bir vakitte güzel çok hoş duruyor uygulamalarda.
Kesinlikle güzel duruyor. Benim sökmemdeki amaç ruhsata isletmemistim ve muayene tarihi gelmişti. Zaten hemen sonra sattım. Yoksa kaplamalar güzel duruyor.

Arkadaşlar aracım aldığımda filim çekilmiş,ama çok koyu ön cam dahil,ön camı söktürmeyi düşünüyorum. Cama zarar vermeden nasıl sökebilirim.

Arkadaşlar aracım aldığımda filim çekilmiş,ama çok koyu ön cam dahil,ön camı söktürmeyi düşünüyorum. Cama zarar vermeden nasıl sökebilirim.
Abi çok titiz işin ehli birisi sökmesi lazım. Arkadaşımın başına bi olay geldi ön cm yüzünden. Film yasak olduğu zaman; polis çevirme yapıyor ön cam filminden dolayı aracı orada jiletle kazıttırıyor camı. Salmamışlar arkadaşı. Sonra komple camı değiştirdi. O yüzden işin ehli bi ustanın sökmesi daha makul olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt