Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası..

sağolasın Ozan..zaten yenilemek niyetindeydim bi kaç aydır fakat komple muayene gerekiyosa sökerim filmleri muayeneye götürmem..onun dışında eğer yarın arabamı temize çıkartabilirsem muayenesiz sadece şubeden tekrar film yaptırır mıyım bilmiyorum artık yolumu polislere göre ayarlamaktan biraz rahatsız oluyorum bugün fark ettim onu da..hea tabii filmsiz de bi tuhaf olursa yaptırıcam yine elbet arabam muayeneden kaçak görünmezse her şeyin sonunda.. :)

aynen ben de öyle düşünüyordum, donsuz geziyormuş gibi:D ama alışıyorsun
şimdi arka camlardakini de sökücem ilk fırsatta
kafam biraz daha rahat dolaşıyorum artık

Bende tam film yaptırma planları yapıyordum.Ama yaptırırsam ucuz bi filmden yaptıracağım polis çevirirse gözü önünde söker atarım eski araçta bu taktikle 1 sefer yırtmıştım.Ceza yazmazsa filmi yeniden yaptırırız:DHayret verici bi ülkeyiz;kanunlar belli,uygulama belli ama muamma hiç bitmiyor!Allah başka keder vermesin Yiğit:)

xx

yıgıtcım gecmıs olsunda sok gıtsın be fılmlerı kafan rahat olsun ugrasılmıyor artık...

bu arada muayneye erken zamanı gelmeden gırmek gıbı bı durum varmı

Bende yaptırmak istiyorum ama polisle falan uğraşamam :( rahat bıraksalar keşke...

Bugün benide çevirdiler ehliyet ruhsat falan baktı dedi bu camlar ne söktür bunları bak cezası var dedi dedim arkalar kendiliğinden karartılmış önleride uysun diye ben kaplattım ama içerisi zifiri karanlık :) sonra da konuyu bi dağıttım ordan burdan konuştum birazda tatlı dille kurtuldum:)

Biraz çeviren polisin insiyatifine ve çevirilenin tatlı diline bağlı bu durum diye düşünüyorum tabi çok kıl insanı delirten polislerde var geçmiş olsun...

aynen ben de öyle düşünüyordum, donsuz geziyormuş gibi:D ama alışıyorsun
şimdi arka camlardakini de sökücem ilk fırsatta
kafam biraz daha rahat dolaşıyorum artık

donsuzluğa alışırsam sıkıntı yok zaten.. :D :D

Bende tam film yaptırma planları yapıyordum.Ama yaptırırsam ucuz bi filmden yaptıracağım polis çevirirse gözü önünde söker atarım eski araçta bu taktikle 1 sefer yırtmıştım.Ceza yazmazsa filmi yeniden yaptırırız:DHayret verici bi ülkeyiz;kanunlar belli,uygulama belli ama muamma hiç bitmiyor!Allah başka keder vermesin Yiğit:)

xx

alırken KDV verip alıyoruz, muayeneden geçiyo ama kullanmak yasak..böyle güzel bi memleketiz.. :)

sağolaaaa.. :)

yıgıtcım gecmıs olsunda sok gıtsın be fılmlerı kafan rahat olsun ugrasılmıyor artık...

bu arada muayneye erken zamanı gelmeden gırmek gıbı bı durum varmı

sağol Şemun'um..
muayeneye erken gitmek nedir kardeşim zorun ne.. :D :D

ne yaptın yiğidim yaaaa.

ahuehehe..yaptık bişiler Uğur abim.. :)

Bugün benide çevirdiler ehliyet ruhsat falan baktı dedi bu camlar ne söktür bunları bak cezası var dedi dedim arkalar kendiliğinden karartılmış önleride uysun diye ben kaplattım ama içerisi zifiri karanlık :) sonra da konuyu bi dağıttım ordan burdan konuştum birazda tatlı dille kurtuldum:)

Biraz çeviren polisin insiyatifine ve çevirilenin tatlı diline bağlı bu durum diye düşünüyorum tabi çok kıl insanı delirten polislerde var geçmiş olsun...

belki 50 defa benzer numaralarla yırtmıştım zaten 51.'de yemedi artık.. :D :D
teşekkür ederim..

Kardeşim geçmiş olsun , şu ceza işini faalan halledene kadar bi süre filmsiz dolaş bence , için rahat olsun , sonra yine çekersin olmadı...

Ya benim merak ettiğim konu diğer ülkelerin yönetmeliği nasıl bu konuda ? merak ediyorum... Eğer serbest ise biz dava açabiliriz bu mevzuya arkadaşlar . Neden olmasın böyle bişe ??

10 Tane lüks araçtan 9'unda full 3 numara film var , ben bi gün olsun duymadım cezaya karıştıklarını, ciplerde aynı şekil , ünlülerin araçları vs.vs. Bu mudur adalet ?

Buna kafa yoracaklarına , gitsinler trafik'te ehliyetsiz , gözü görmeyen , bilinçsiz şöförlerle uğraşsınlar, Kendini bilmez bir kaç otobüs - minibüs - kamyon şöförüyle uğraşsınlar... Trafik terörüne kafa tutsunlar...

Geri
Üst Alt