Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası..

geçmiş ve hayırlısı olsun :) nasıl herkes içeri bakıyor hissiyatı veriyor değilmi :D:D

geçmiş ve hayırlısı olsun :) nasıl herkes içeri bakıyor hissiyatı veriyor değilmi :D:D

filmcimden çıktığımdaki ilk hissiyat daha çok yolunmuş tavuk gibiydi.. :D :D
bugün bile arada cam mı açık dediğim oldu içersi pek bi aydınlık oldu..ne demişler..let there be light.. :D :D

İnceldiği yerden kopsun be kardeşim , hadi hayırlı olsun :) , biraz göster yüzünü bize , mahrum bırakma insanları :)

Bu ara polis ısrarla durduruyor beni , aracı didik didik ediyo , sağına soluna bakıyo , ruhsata bakıyo , kemerime bakıyo , vs.vs.vs. herşey dörtdörtlük ,,, bendee gülüyorum alttan alttann , sinir oluyoo ,, veriyoo evraklarıı , iyi günler memur bey diyip gidiyorumm ;:D:D :D

İnceldiği yerden kopsun be kardeşim , hadi hayırlı olsun :) , biraz göster yüzünü bize , mahrum bırakma insanları :)

Bu ara polis ısrarla durduruyor beni , aracı didik didik ediyo , sağına soluna bakıyo , ruhsata bakıyo , kemerime bakıyo , vs.vs.vs. herşey dörtdörtlük ,,, bendee gülüyorum alttan alttann , sinir oluyoo ,, veriyoo evraklarıı , iyi günler memur bey diyip gidiyorumm ;:D:D :D

öylesine aslında iyi gün dilememek lazım ama neysee :)

dün öğleden sonra bütün filmleri söktürdüm..
sonuç..trafikte sahneye çıkar hissiyatı ve sürekli cam açık sanmak hiç renk olmadığı için dışında bi sorun yok..ve huzur tabii.. :D :D
bunun yanın arka camdan tırsıyodum biraz rezistanslar zarar görür diye ama ısıtılarak 2 senelik film tek parça çıktı..bi kopma vs. yok bugün rezistansa ihtiyaç duyulcak bi gün belli test etmiş olurum artık.. :)

bunun yanında C bölge'den söyledikleri kadarıyla 2 tane trafik polisiyle zabıt tutar gibi cam filmi sökülmüştür gibi bi kağıt düzenleme şansı varmış muayene dışında..

cam filmi olmadığını anlamak için bilimsel deneye gerek yok sonuçta bakınca görülüyo..göremeyen de ellesin artık.. :D :D

Yiğidim hadi hayırlı olsun artık seninde yakalanma derdin diye bisey kalmadı :)

Kral artık çıplak mı*

öyle oldu abim.. :D :D

işte işin o tarafına geçip bi eksiğim yok ne istiyosun bilader moduna girmek için söktüm.. :D :D
alışıyo gibiyim..ama havalar topladıktan sonra güneş rahatsız etmeye başlarsa yine yaptırabilirim elbet.. :)

Yiğidim hadi hayırlı olsun artık seninde yakalanma derdin diye bisey kalmadı :)

aynen kardeşim amaç o.. :)

Geri
Üst Alt