Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası Yedim

Mircan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar malesef bende cam filmi magdurları kervanına katılıyorum, geçen hafta seyir halindeyken polis çevirdi, adam ceza kesmek için bilenmişti, önce plakalara inceledi çift app oldugunu görünce ordan yazamadı, aslında tavan kaplamada var ama cam tavan sandı herhalde cunku ceza kesecek yer arıyordu, döndü dolaştı cam filmlerine sardı, yapma etme abi bak sofor camında yok dediysemde ikna edemedim, sofor camı 2 ay once kırıldıgından değiştirmek zorunda kalmıstım, sonrada bi türlü cam filmi cektirememiştim, neyse adama dedim ceza kesiyosun bari muayeneye gonderme, tamam dedi muayeneye gondermiyorum, 7 gün içinde trafik subeye gitmelisin felanda demedi cezanın uzerindede boyle bi not yok, cam filmi ile ilgili bi kac konuyu okuduktan sonra kafam karıstı, acaba adam gönderdide bana mı söylemedi, sonucta bu adamlara güven olmuyo, acilen bilgilerinize ihtiyacım var yarın cezanın 7. günü doluyo, şimdiden herkese teşekkürler

Not: ceza 30/1b Not kısmında S.no:11014 yazıyo

trafikte tanıdığı olan birileri lazım sana Sercan..çünkü sisteme geç de düşebiliyo çoğu zaman muayene konusunda.. :S :S
ya da diğer bi yöntem yolda gördüğün bi trafik polisine durumu anlatıp sorucaksın o da sistemden bakıcak ki bu biraz riskli elbet..

trafikte tanıdığı olan birileri lazım sana Sercan..çünkü sisteme geç de düşebiliyo çoğu zaman muayene konusunda.. :S :S
ya da diğer bi yöntem yolda gördüğün bi trafik polisine durumu anlatıp sorucaksın o da sistemden bakıcak ki bu biraz riskli elbet..

yolda trafik polisine sorarsam arabayı yükler cekiciye goturur cok riskli cookk :) en iyisi bi baglantı bulmak, sen söktürdün galiba dimi kardeşim ?

Geçmiş olsun... Bu konuda mağduriyet yaşayanlar durumu özetlerlerse iyi olur...

yolda trafik polisine sorarsam arabayı yükler cekiciye goturur cok riskli cookk :) en iyisi bi baglantı bulmak, sen söktürdün galiba dimi kardeşim ?

söktürmüştüm üstünden zaman da geçmişti ki arabayı da sattım onun da üstünden zaman geçti kardeşim.. :)

sağolun arkadaslar :)

söktürmüştüm üstünden zaman da geçmişti ki arabayı da sattım onun da üstünden zaman geçti kardeşim.. :)

aynen kardeşim bayagı geri kalmısım iftar organizasyonuna gelicem zaten uzun uzun konusuruz orda ;)

Cam filmi iyi hoş ama bu polis işi değilde muayene işi kafa karıştırıyor o yüzcen 70-80 liranın üstünde cam filmine para vermiyorum sonra yazık oluyor.
Geçmiş olsun bencede bi polise sorun ama aracı bi yere bırakıp öyle gidin yanına:)

xx

dostum muayene yapmana gerek yok
banada aynı muhabbetleri yaptılar bi karakola gitsen de ordakiler de net bilmiyor muayeneye yonlendiriyor.Ben tam 1 gunumu buna ayirdim sonunda cozdum.
Aracın filmlerini sok 4 tane resim cek plaka da gozuksun tabi bide ruhsat fotokopisi idi sanırım kartal trafige git(merkezde olan degil yan yolda olan).Oraya gittiginde araca tekrar bakıyorlar sonra dosyaya işliyorlar sonra git cezanı istedigin zaman ode.

Geri
Üst Alt