Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası Yedim

Uygulamada örneği görülmüştür, filmler sökülecek, söylediği yere götürüp göstereceksiniz, yoksa park ettiğiniz yerde bulamaszınız otomobilinizi, çekerler, parktan çıkarmak ayrı bir harcama konusudur.

o dediğin ilk cezada olmuyor ki 2.cam filmi cezasında oluyor diye biliorum çünkü ben 2.yi yediğimde o dediğiniz olayla karşı karşıya kaldım

1-2 olarak sayarlar mı bilmiyorum, belki 1. cezayı kesen polis, sisteme işlememiştir, bu da bir ihtimal. Rastladığım 2 örnek vari her ikisi de ilk cezalarında trafikten men edilmiş

Hocam aynı şey 2 hafta önce benim başıma geldi polis önde film olduğunu farketmedi arkadakini gördü hemen sök yoksa 140 tl yazarım dedi gözünün önünde tek camı söktüm attım tamam diğerinide eve gidince sök dedi öylelikle kapandı işlem uygulamadı... sende durum biraz daha farklı...

Cam filmini söktürüp aracı komple muayeneye sokmak gerekiyomus, randevu almadan cam filmi tespitine gitmek gibi bir prosedür yokmuş, İmes teki araç muayene istasyonundan dediler :( 10 gündür trafikten men araç, bu cam filmi başımı çok agrıttı çok..

böle uyuz bi sistem olamaz,benimde başıma gelmişti en ön camda vardı,yazdı cezayı ceza af çıkınca silindi.muayeneye gittim randevusuz muayeden geçince trafik şubesine gidiyosun kağıdı gösterince sistemden siliyolar.rezalet bi olay :mad::mad::mad:

böle uyuz bi sistem olamaz,benimde başıma gelmişti en ön camda vardı,yazdı cezayı ceza af çıkınca silindi.muayeneye gittim randevusuz muayeden geçince trafik şubesine gidiyosun kağıdı gösterince sistemden siliyolar.rezalet bi olay :mad::mad::mad:

bende muayene istasyonuna gittim ama randevusuz alamayız dediler bayramdan sonraki cuma ya kadarda randevu yok, artık bayramda arabamla dolasamıcam bıktım artık polisle köşe kapmaca oynamaktan saat 11 den sonra polis korkusuyla eve kapanmaktan, töbe olsun bidaha..

Geri
Üst Alt