Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cam filmi - araca özel perde (bod)

Konu, 'Sohbet' kısmında coccinea tarafından paylaşıldı.

1. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    arkadaşlar en son cumartesi günü polisle problem yaşayınca, daha önce de ceza yediğimden dolayı, ziebart ta çekilmiş olan filmlerimi söktürmek zorunda kaldım.

şimdi cıscıbıl bir aracım oldu, güneşten inanılmaz rahatsız oluyorum. önce renkli cam takayım dedim ama polisler buna da sorun çıkarır mı bilmiyorum

sonra bod perde takayım dedim, cordobaya göre yok. aydındaki firma bir gün bir cordoba gelirse size haber veririz dedi.

1 ay sonra falan uzuun bi yol yapacağım ailemle. acaba camları nasıl karartabiiliriz.. aydında oturan cordoba kullanıcısı var mı ki?

2. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Benim bir önceki aracım Cordoba için kullanmıştım. Gayet de güzel kapatıyordu.

3. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    Yasin bey ben bod ile görüştüm ama daha önce hiç cordoba gelmemiş dolayısıyla ellerinde kalıp yok. siz nereden temin etmiştiniz?

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    siz kalıp çıkartın gönderin ona göre yapsınlar en kolayı bence

5. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    mantıklı Yekta abi son çare. ama kalıbı düzgün çıkaramazsam ortaya komedi bir şey çıkar muhtemelen :)

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kırtasiyeden mukavvayı al camları aç dıştan çiz kes ufak ufak alıştır bire bir aynısını çıkartırsın zor olmaz

7. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    bazen düşünüyorum kestirmeden gidip senin arabayı mı alsam diyorum, sonra kendimi dizginliyorum yekta abi :D

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Benim dediğim kalıplı olarak değil, daha önce çok araştırdım ancak bende bulamamıştım. Kalıp yok, bu arabalarda talep yok vs. banada söylediler, ilk yapılış içinde fiyatı normalde biraz daha fazla söylediler. Bende yapıştırma olanlardan almıştım hepsiburada'dan, gayet de güzel kapatmıştı.

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113

dizginleme bazı şeyleri bastırma gel vereyim arabayı

10. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    abi sorma ya kız istemeye gidicem taa trabzona yok tektaşı yok bilmem nesi tam niyetleniyodum şöyle 1.2 bir leona dizginledim kendimi ciddi şekilde :)

benzinli leon alacakken her gün 60km yapıyorum diye dizel cordoba almıştım, hala leon gördüğümde iç çekerek bakarım, 1,6 buldu mu yolda geçerim hatta falan :D

Sayfayı Paylaş