Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi üzerine HGS yapistirilir mi?

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Arkadaslar aracima cam filmi yaptiracam on cam dahil. Sorum su olacak on cama film cektirdikten sonra HGS etiketini yapistirmak istiyorum. Acama film altindan etiket okur mu yoksa okumaz mi? Film ceken arkadas film altina yapistiralim dedi bende siritmasin istiyorum. Noktali olan yerlerden okuyor die biliyorum. Ordan okuyorsa filmden de okur diye dusunuyorum. Acil yardim ederseniz kahvaltiya gunes gozluklerimle gelmek istiyorum....

herhangi bir sorun olmuyo benim ön camda 2 numara fılım var ve gayet sıkıntısız kullanıyorum gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin ne marka film yaptırıyosun ????

Hazır benzer konu açılmışken ben de sorayım. 2 gün önce HGS aldım aracıma. Stickeri yapıştırmak için bana sorunsuz bölgeyi tarif edebilecek var mı? Mümkün olduğunca gizli ve sorunsuz okuma bölgesini keşfetmiş leonculara duyurulur :)

Hazır benzer konu açılmışken ben de sorayım. 2 gün önce HGS aldım aracıma. Stickeri yapıştırmak için bana sorunsuz bölgeyi tarif edebilecek var mı? Mümkün olduğunca gizli ve sorunsuz okuma bölgesini keşfetmiş leonculara duyurulur :)
kardeşim ön cam ayna arkası olan bölüm çat diye okuyo

herhangi bir sorun olmuyo benim ön camda 2 numara fılım var ve gayet sıkıntısız kullanıyorum gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin ne marka film yaptırıyosun ????
fazla koyu olsun istemiyorum ön cama 1 no lumar yanlara 1 no 3m düşünüyorum. arkalar zaten koyu yeşil önlerde aynı olsun istedim. renk farkı olmasın. sen ne tavsiye edersin.

filde herhangi bir sorun olmaz
arkadaş ben yaptım okumadı ankaradan sildirdim falan dedi söktüğüm gibi geçersiz kaldı. yeni aldım onu da filmi kesip yapıştırdım dedi... kafama takıldı şimdi. Barış bende 2 no var ön camda dedi sorun olmuyo dedi. filmden önce yapıştırırım filmli okur. sinirden kafayı yerim:ahkafam: sırıtsın istemiyorum. en azından film üzerinde az da olsa çiğ beyaz olacak şekilde gözükmez... diye düşünüyorum

fazla koyu olsun istemiyorum ön cama 1 no lumar yanlara 1 no 3m düşünüyorum. arkalar zaten koyu yeşil önlerde aynı olsun istedim. renk farkı olmasın. sen ne tavsiye edersin.
kardeşim barışın arabanın fotolarını gördün mü eger o araçtan hgs okunuyosa her araç tan okunur

hazır konu açılmışken bu cam film'i yasağı kalktımı kalkmadımı net olarak son durum nedir ?

Geri
Üst Alt