Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam fılmı

toledo5p

Kayıtlı Üye
Cam filmi yuzunden cevirmeye gelirsek ne gibi yukumlulukleri var ???

eyvallah icime su serpitin :) senin arabada film varmi ? yada soyle soriyim ilk cevirmede ne oluyor :)

1. de 7 gün süre 130 lira ceza artı araç tüvde tespide girmiş oluyo eğer 8. gün aracın üzernde cam filmin duruyosa drek bahlama eğer araç üzernde ilk uyarı almış ama sökmüş araç tespide grmiş trafikden men i kalkmış ve daha snra tekrar yaptırmışsa kayıtlarda cezası görünüpde tekrar filim yapıldıysa yakaldıysa drek men

1.de yakanlandiktan sonra sildirirsek 2. de direk baglaniyor mu ?

aynen silinip 2 yakalamda yoksa bişi olmaz gerçi buara sıkmıyolar maaşallah benim filmlere kmse bişi demedi gerçi varla yok arası ama

Yardimin icin sagol tesekkur ederim... Insallah bir tecrubemiz olmaz :)

oncelikse cezası 20 puan ve 140 tl.7 gun icerisinde soktugune dair bildirim yapmazsan trafikten men.
Bu konuda polislerin bile bilgisi yok ben tam 6 saat bu iş için ugraştım.Kısaca açıklıyım.Aracı muayeneye sokmaya hiç gerek yok.Karakola gidersen muayene isterler senden ama kartalda bolge trafige gidiyosun yan yolda.Aracın filmsiz resimlerini cekiyosun ve ruhsat fotokopisiyle veriyosun.Arabaya bakıyolar son bir kez daha sonra trafikten dusuyorlar.

cam filmi = polis gördükçe yol değiştirmek ya da çevirme ihtimali olan yerlerden geçememek = ızdırap.. :D :D

Geri
Üst Alt