Cam fılmı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cam fılmı

toledo5p

Kayıtlı Üye
eyvallah icime su serpitin :) senin arabada film varmi ? yada soyle soriyim ilk cevirmede ne oluyor :)

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
1. de 7 gün süre 130 lira ceza artı araç tüvde tespide girmiş oluyo eğer 8. gün aracın üzernde cam filmin duruyosa drek bahlama eğer araç üzernde ilk uyarı almış ama sökmüş araç tespide grmiş trafikden men i kalkmış ve daha snra tekrar yaptırmışsa kayıtlarda cezası görünüpde tekrar filim yapıldıysa yakaldıysa drek men

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
aynen silinip 2 yakalamda yoksa bişi olmaz gerçi buara sıkmıyolar maaşallah benim filmlere kmse bişi demedi gerçi varla yok arası ama

semin

Kayıtlı Üye
oncelikse cezası 20 puan ve 140 tl.7 gun icerisinde soktugune dair bildirim yapmazsan trafikten men.
Bu konuda polislerin bile bilgisi yok ben tam 6 saat bu iş için ugraştım.Kısaca açıklıyım.Aracı muayeneye sokmaya hiç gerek yok.Karakola gidersen muayene isterler senden ama kartalda bolge trafige gidiyosun yan yolda.Aracın filmsiz resimlerini cekiyosun ve ruhsat fotokopisiyle veriyosun.Arabaya bakıyolar son bir kez daha sonra trafikten dusuyorlar.

YCO

Kayıtlı Üye
cam filmi = polis gördükçe yol değiştirmek ya da çevirme ihtimali olan yerlerden geçememek = ızdırap.. :D :D