Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam açma düğmeme taş parçası girdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yiğit arabayı parça parça toplasak kaça malolur hiç düşündün mü:D:D:D parçalayıpda satsak yarı fiyatına versek yine de kar edecek gibiyizsanki...

Faruk sana artık pes artık diyorum sadece pes.. :D :D :D

şu bozuk moralle beni güldürdün ya abi sen çok yaşa :D

Gökhan çarçur etme, bak altın bikaç sene içinde 8 kat prim yapacağına dair ihtimaller kuvvetlenir oldu. Bence telefonla bilgi al ve o süre zarfında çamını da açma.

ya abi dur ya yaza düğünüm var vede daha ben gr altın almadım!!!

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

şu bozuk moralle beni güldürdün ya abi sen çok yaşa :D

allah daha da güldürsün mutlu etsin kardeş yav!!!

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

güneşliklerin tanesi 210Lira civarında anla sen abi.. :D :D

tamam düğme daha küçük 50 den fazla olmaz...mesela kapı kolları 70 lira idi tveeter varya o kısım:)

elini çabuk tut Gökhan, ben üzerime düşeni yaptım uyardım. Altın son 10 yıldır daha öncesinde paralel gittiği enflasyonun çok gerisinde kaldı ve dünya ekonomisinde büyümekte olan ülkelerin ekonomisinde dolar ve euro harici bi yatırım aracı aranmakta. Tahmin etmek çokda zor değil, biraz haber dinlersen durumun ne olacağını çabucak anlarsın. Söylemedi uyarmadı deme sakın.

elini çabuk tut Gökhan, ben üzerime düşeni yaptım uyardım. Altın son 10 yıldır daha öncesinde paralel gittiği enflasyonun çok gerisinde kaldı ve dünya ekonomisinde büyümekte olan ülkelerin ekonomisinde dolar ve euro harici bi yatırım aracı aranmakta. Tahmin etmek çokda zor değil, biraz haber dinlersen durumun ne olacağını çabucak anlarsın. Söylemedi uyarmadı deme sakın.

çeyrak altın almalıyım demi abim...

hiç bir şey bilmiyorsan altın hesabı açtır oraya para katar. en azından bozdururken işçilikten kaybın olmaz. hemde oturduğun yerden internet bankacılığı ile istediğin zaman bu işi pijamalarınla bile yaparsın.

Gökhan bitik durumdayım ve şu an için maalesef hiçbir fikrim yok :( Ancak yarın öğrenip sana bir şekilde bildirmeye çalışırım

abi cam açma düğmesine taş nasıl girer yahu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt