Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cam açma düğmeme taş parçası girdi...

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    selam arkadaşlar geçen köye gittim cam açıkken araç çamurda pati çekince içeri attığı camur parçasının nokta kadar taş parçası cam açma tuşumu geri çekince içerisine girdi vede bazen tuş yerinden oynamıyo aşağı yukarı ne etmeliyim bu tuşun içi açılırmı veya o kısmı sökebilirmiyim ki tuşu çıkarayım ne dersiniz???o kısım nasıl sökülür...

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Nasıl isabet ettirdin oraya yahu,enteresan valla :)

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    şaka gibi... Geçmiş olsun, kesin sökülür ama ben tarif etmeyim yoksa düğmeden de olursun.

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Erya'dan bilgi al Gökhan abi en iyisi.. :)

5. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    abi bu konularda çok yetenekliyimdir bişey olmaz olmasa yenisini takarız napalım:(sen tarif et abicim zahmet olmasa..

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

yav kendi isabet etmiş...bende anlamadım:)

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

evet haklısın mert abi de yokki piyasada ilgilenmiyor bizimle yav!!!:)

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    yarın Merte sorarız servisten öğrenir doğrusunu yaptırırız Gökhan, gece gece iş alma başına forumun tadını çıkart. Sabahın hayrı gecenin şerrinden iyidir.

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Gökhan abi yenisini takarız noolcak demeden önce fiyatını öğren derim.. :D :D

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    abim zaten yarın dersanede sabah 8.30 dan akşam 17.00 a kadar aralıksız 10 saat dersim var:)pazartesiden önce imkansız elleyemem:(

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

yapma yav yiğidim 50 liraya kadar veririm:)

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Gökhan çarçur etme, bak altın bikaç sene içinde 8 kat prim yapacağına dair ihtimaller kuvvetlenir oldu. Bence telefonla bilgi al ve o süre zarfında çamını da açma.

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    güneşliklerin tanesi 210Lira civarında anla sen abi.. :D :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş