Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Açma Düğmesi

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar babam camı açık bırakmış yağmurda içeri su girmiş... Cam düğmeleri ıslanmış 1 taneside bozuktu 1 tanesininde boyası tamamen bitmek üzere yani bütün düğmeleri değiştirmeyi düşünüyorum... dandikte olsa en ucuz nerden ne kadara bulabilirim?.. ıslanan düğmeler şasi yapıp kendi kendine açıp kapıyordu bu gün baktım biri daha tamamen iptal olmuş... bi taneside kesik kesik çalışıyor :(

Söküp temizlemeyi denediniz mı? Belki kontak yapmış olan kısmı temizlerseniz yenisini almadan kurtarırsınız.

arkadaşlar düğmeleri buldum arayanlar için bilgi olsun yazayımda... sol kapıdaki 4 lü set 60 tl sağ kapı ve arka kapıdaki tek olanların tanesi 20 tl :) takma işlemi ise çok basit bilginize :)

arkadaşlar düğmeleri buldum arayanlar için bilgi olsun yazayımda... sol kapıdaki 4 lü set 60 tl sağ kapı ve arka kapıdaki tek olanların tanesi 20 tl :) takma işlemi ise çok basit bilginize :)
elk yan aynalarınkinide bulabilirmiyiz acaba tarık kırıldı dügmesi yoksa kople takımmı oluyo o

bak şimdi yan aynalarınki derken yuvarlak olandan mı bahsettin? nese ben sana özelden bi numara bide isim yazıcam o numarayı arıcan verdiğim ismin yönlendirdiğini söylicen derdini anlatıcan tam model marka parçayı söylicen var derse bana para çıkarsın bende o parayı yerim :D bana para çıkarsın parçacı bana yakın alır sana kargo yaparım ? neden ben aramıyorum garanti olsun diye neden isim veriyoruz şahısa satmıyor sadece işletme sahiplerine satıyor işletme sahibinin ismiyle alıcam :)

yok kardeşim bu yeni kasaların ki linkdeki benim ki 2001 leon daha uzun bunlara göre sadece yan camları katlayıp acan dügme kırık yapıştırmada mümkün degil gibi duruyo

hayırdır kazım kırdınmı arabayı...

Geri
Üst Alt