Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam çizikleri

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
arkdaşlar aracımın başından bela eksik olmuyor sileceklerin arasına taş mı sıkışmış ne artık sıleceklerı calstırdıgım da calıstırmaz olaydım on camı bı guzel cızdı oval sekılde ızler cıktı bunları ankara da gıderebılecegım bır yer var mı aracın kaskosu var yapılalı 1 hafta oldu kasko ıle ugrasmak ıstemıyorm ank da ucret karsılıgı yapan yer var mı acaba?

Kaskon varken para verip yaptırma derim kaskonun anlaşmalı olduğu camcıya git onarım yapabilirlerse yaparlar ama bilgiğim kadarı ile olmuyor kaskonun anlaşmalı camcısına gidersen evrak işiyle felan sen hiç uğraşmazsın en azından kayseride böyle kendileri hallederler

zaten kaskonun 1 cam değişme hakkı var die biliyorum yanlışmı biliyorum onu bilmiyorum :)

elımde bı tane cızık gıdırıcı guclu cıla var sonax ın onu cama surecem bakalım ne sonuc cıkacak:)

Cam değişmeyi pek tavsiye etmiyorum ama eğer geçmezse senede 1 kere cam değişme hakkı olması lazım. Sigorta şirketine bağlı mı bilmiyorum. Bizim passat'ın camı serviste değişti ve yağmur yağdığında bazen sürücü tarafından şıp şıp damlıyor. Araç için küçük kovalardan arıyorum :p

Cam bu kadar kolay çiziliyor mu? Yani zaman zaman benim aracımda da önde toz taş filan birikiyor sabah ile akşam arasında. Gözle görülenleri alıyorum da, pek farkedilmeyenler acaba camı çiziyor mu?

cana tornavida ve çekiç yardımı ile vurun hafif çatlasa yeter kaskodan camcıdan 5 dk da yenisi gelsin hiç uğraşmayın bence çıkmaz o çizikler

Cam değişmeyi pek tavsiye etmiyorum ama eğer geçmezse senede 1 kere cam değişme hakkı olması lazım. Sigorta şirketine bağlı mı bilmiyorum. Bizim passat'ın camı serviste değişti ve yağmur yağdığında bazen sürücü tarafından şıp şıp damlıyor. Araç için küçük kovalardan arıyorum :p

necmettin abi o servis kötü işçilik yapmış bence çünkü bizim arabalarımızın 2 tanesinin camı değişti 2 2.5 senedir ne rüzgar sesi nede su alıyor.

cana tornavida ve çekiç yardımı ile vurun hafif çatlasa yeter kaskodan camcıdan 5 dk da yenisi gelsin hiç uğraşmayın bence çıkmaz o çizikler

Gerek yok kayadibine sormuştum ben kaskonuz varsa bize başvurmanız yeterli demişti... Çünkü hakkın var her yıl 1 cam... Daha önce bizim nissanın camını o şekilde 1 sefer değiştirdik... Kaskonla anlaşması olan camcı bulman yeterli olur...

Geri
Üst Alt