Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Çatlaklarına Dikkat!!!

kaskodan ücretsiz olarak yaptırabiliyosun Serhan ..kaskoyu etkilemiyor..çatlağı tamir ediyoruz etrafını çizmiyoruz..o eskidendi :) artık Carglass çözümünü buldu usta

eywallah kanka o zaman butun camında yara olan araçları gönderiyorum sana. beni bi çaldır numaranı kaydedim. 0533 501 23 76

bu arada Serhan hangi kasko araçlar

ergo sigorta. araç ebatı fark etmiyor yani sıkınıt olmaz dimi senin için gönderceğim araçlar tır çunku?

ergo sigorta. araç ebatı fark etmiyor yani sıkınıt olmaz dimi senin için gönderceğim araçlar tır çunku?

ergoyala çalışıyoruz ebat farketmez şubem büyük ama sen zahmet etme bana adres ver ben gelip yerinde görim araçları orda halledelim işi

okey ben bugun araçları kontrol edeyim bakım hangisi ne durumda sana haber veririm.

benimde camımda noktadan biraz büyük bi taş izi var ankarada da şubesi var ama gelirlermi acaba :D

Geri
Üst Alt