Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Çatlaklarına Dikkat!!!

peki bu elemanlar Fransa'dan kalkıp Bostancı'ya gelir mi.. :D :D

sen iste dünyanın diğer ucundan getirtirim :)

Ataşehirden gelicekler :)

aheuehe eyv.. :)

o zaman bi tel. alabilir miyiz..
camımda ufak bi taş izi var ne zamandır..bi defa ordan çatlamıştı camı değiştirmiştim aynı yere yine taş gelince bu sefer umursamamaya karar verdim..velakin o ufak izi hallederlerse ömrüme ömür katarlar.. :)

nasıl yani bu uygulama ucretsiz turkiyede yapılamaya devam ediyormu yada videodaki gibi mi tamir ediliyor yoksa çatlağın etrafınımı çiziyorlar.

dscn6086.jpg

1001538h.jpg

aheuehe eyv.. :)

o zaman bi tel. alabilir miyiz..
camımda ufak bi taş izi var ne zamandır..bi defa ordan çatlamıştı camı değiştirmiştim aynı yere yine taş gelince bu sefer umursamamaya karar verdim..velakin o ufak izi hallederlerse ömrüme ömür katarlar.. :)

cep telefonumu özelden yazıyorum

nasıl yani bu uygulama ucretsiz turkiyede yapılamaya devam ediyormu yada videodaki gibi mi tamir ediliyor yoksa çatlağın etrafınımı çiziyorlar.

kaskodan ücretsiz olarak yaptırabiliyosun Serhan ..kaskoyu etkilemiyor..çatlağı tamir ediyoruz etrafını çizmiyoruz..o eskidendi :) artık Carglass çözümünü buldu usta

randevuya gerek yok bi telefon et yeter :)

Geri
Üst Alt