Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

Adaş fiyat konusunda siteye braz daha indirim yap yahu;)
Yuregir Mustafa Kemallpaşa bulvarindaki opet de geçen hafta senin fiyattan birkac lira daha uygun fiyata vardi. Benim 6 aylik bebege zarari olur diye almadim

Adaş fiyat konusunda siteye braz daha indirim yap yahu;)
Yuregir Mustafa Kemallpaşa bulvarindaki opet de geçen hafta senin fiyattan birkac lira daha uygun fiyata vardi. Benim 6 aylik bebege zarari olur diye almadim
adas calıfornıamıydı vallaha benım en dusuk aldıgım fıyata ufak bır kar koymus oldugum halı bu oda yaktgımız benzın parası olsun :seat

Hayırlı Satışlar..

1 Adet Mango
1 Adet Golden State

Hayırlı satışlar Burak,

Daha önce ben sipariş vermiştim,fakat sen vazgeçince bende netten araştırdım ve 9,60 tl ye istanbuldan bir tuning mağazasından sipariş geçtim...Şimdi diyeceğim o ki;bu ürün malum sitelerden daha ucuza temin edilebiliyor...Biz burda bir aileysek sana aynı paraya ver demiyorum fakat biraz daha makul fiyata satış yapabilirsin...Amacım satışını baltalamak değil,isteyen istediği yerden de alır ama gerçekleri izah etmeden geçmek istemedim...Yanlış anlama lütfen...

Hayırlı satışlar Burak,

Daha önce ben sipariş vermiştim,fakat sen vazgeçince bende netten araştırdım ve 9,60 tl ye istanbuldan bir tuning mağazasından sipariş geçtim...Şimdi diyeceğim o ki;bu ürün malum sitelerden daha ucuza temin edilebiliyor...Biz burda bir aileysek sana aynı paraya ver demiyorum fakat biraz daha makul fiyata satış yapabilirsin...Amacım satışını baltalamak değil,isteyen istediği yerden de alır ama gerçekleri izah etmeden geçmek istemedim...Yanlış anlama lütfen...

dostum ınan benım ustune koydugum kar cok degıl buna ınanabılırsın o dedıgın fırmayı bılıyorum 9.60 dedıgın fıyat kdvsız halı kdv eklenınce 12 tlye gelıyordu onlar buyuk fırmalr ve fazla mıktarda alım yapıyorlar soledıgın fırmanın ısmınıde paylasabılırım

Hayırlı Satışlar Burak

1 Adet Golden State
1 Adet Mango

Geri
Üst Alt