Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

california scents

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atay78

Kayıtlı Üye
california scents araba kokuları

arkadaslar talep topluyorum eger talep fazla olursa satısına baslıycam fıyat olarak 10 tl dusunuyorum kargoyuda ptt kargo dusunuyorum
gucci- mango- vanılya- malıbu melon- golden state delight

almak ısteyen arkadaslar:

1)gigiersoy=1 adet mango- 2 adet golden state delight
2) cöllü=2 adet mango
3)mertkan=1 adet mango,1 adet vanilya
4)arthur=2adet mango
5)cupralı=1 vanilya 1 golden state
6)leo54=1 adet Mango,1 adet de Golden state delight
7)schumı=1 adet Mango,1 adet de Golden state delight
8)kfy=1 vanilya 1 golden state
9)absolut=1 vanilya 1 golden state
10)ıronlord=1 gucci, 1 golden state
11)ss boy= 2 adet mango
12)skymz=1 adet vanilya 2 adet golden state delight

13)ferhat65=2tane golden statede
14)memox=1 adet golden state 1 adet gucci
15)emre kaan alptekın=2 adet golden state delight
16)onr2580=2 adet golden state delight

evet dostum araba kokusu u.s.a malı olanlardan bır cok kısının favorısı oldugunu soledıgı urunler sadece talep topluyorum bakalım cok kısı ısterse getrtıcem ama boyle uc bes kısıyle kalırsa bu ıse gırmeyı dusunmuyorum

not:almak ısteyenler konuya kac tane alacagını yazarlarsa sevınırım

abı ınsallah taleplere gore cok olursa o bıtaneyı gnderıcem ısteyen arkadaslar hangısını ve kactane ıstedıgını yazarsa hıc olmazsa ona gore talebı toplarız

Forumdan Ozan adlı arkadaşımız satıyordu, seninki fiyat olarak daha uygunmuş. ben mayıs ayında almıştım, hala kokuyor :D. bakmayın üstünde 60 days diye yazdığına, ürün süper kaliteli, kullanmayan herkese tavsiye ederim....

burak butür konuları ilk önce yönetimle paylaşırsan seviniriz yönetim dahilinde açılacak bir konu:eek:key:

konu kapatılmıştır.

Bana 1 adet mango- 2 adet golden state delight yazın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt