Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

california scents

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PTT kargoyla kaça gelir bunlar..?
4.5-5tl cıvarı tutar alım aypıacak arkadaslar ıkı taneden az yapmazlarsa hıc olmazsa kargo parası odenıyor yada aynı sehırde bulunanlara kargoları tek bır kısıye yapılabılır tek bır kargo parası odenmıs olur :eek:key:

ozaman ben ikitane mango alıyım ankaradan başka alacak lolan varsa tek adres verelim beyler

olur dostum dha bır hafta var duruma gore ankaradan baska kımse cıkarsa dedıgım gbı yaparız hıc olmazsa herkez ayrı ayrı kargo ucretı odemsın :eek:key:

1 adet Mango,1 adet de Golden state delight yazar mısın..?

arkadaslar talep topluyorum eger talep fazla olursa satısına baslıycam fıyat olarak 10 tl dusunuyorum kargoyuda ptt kargo dusunuyorum
gucci- mango- vanılya- malıbu melon- golden state delight

almak ısteyen arkadaslar:

1)gigiersoy=1 adet mango- 2 adet golden state delight
2) cöllü=2 adet mango
3)mertkan=1 adet mango,1 adet vanilya
4)arthur=2adet mango
5).....
evet burak dediğin gibi istanbulu tek bir kişiye yollayabilirsin banada 1 vanilya 1 golden state

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt