Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

California Scents (Golden,Bublegum,Melon Mango)

Konu, 'Satıyorum' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Fırat @firozat ile elimize yine California Scents araç kokularından geçti. Çok daha önce yine satışını yapmıştık. Özellikle en çok tercih edilen ve nadir bulunan Melon Mango, Golden State Delight ve Bubblegum kokularından epeyce var. Tane fiyatımız 13TL olacak, ikili ve üstü alımlarda 12,5TL. Sürat kargo ilede bireysel anlaşmam var 6,5TL kargo ücreti. Almak isteyen aynı ildeki arkadaşlarımız kendi aralarında anlaşırlarsa daha öncede olduğu gibi aynı kargoda gönderebilirim. Almak isteyenler özelden kargo bilgileri ile birlikte adet ve çeşitlerini belirtebilirler. Gerekirse konu içerisinde hesap numarasıda paylaşabilirim.

aykstc, Lejyoner ve firozat bunu beğendi.
  2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Yokmu koku isteyen

3. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Hayırlı satışlar. güncel diyelim =) Fırat abime de selam olsun buradan :D

firozat ve atay78 bunu beğendi.
  4. ibra.ry

ibra.ry SCW Üyesi

47
    23
    8
    @atay78 Merhaba bisey sorucam bu nasil koku acaba anlamadim.

Bunu beğendi. 24 bunu beğendi.
  5. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    nasıl koku derken sorunuzu pek anlıyamadım urun en cok bılınen araba kokularındandır ve calıfornıa scents kokusunun yenı ekolojık serısdır ve kalıcılıgı 60 gun yazmasna ragmen 3 aydan fazla gıttıgını soyleyebılırım urun kapaklı ve kapak kademe kademe acılmaktadır ayrıca bu uc koku bu markanın en cok tutulan uc koku cesıdıdır

6. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    düz olacak bir şekilde istediğiniz zemine koyuyorsunuz kokuyor işte :) yeni leonların bardaklığına tam sığıyor mesela, fiyatı iyi, koku tercihi kişiseldir, ben lavantalısını kullanıyorum, güzel geliyor bana :)

sebilmihge ve atay78 bunu beğendi.
  7. ibra.ry

ibra.ry SCW Üyesi

47
    23
    8
    @atay78 faw13 dediği gibiydi kullanis şekli açısından sormuştum. Kusura bakma pek bilgim yok çünkü kokularla fis fis seklinde koku var arabaya bimerken inerken sikiyorum :D
    :D:D

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sıkma kokular bı ıse pek yaramıyor

9. ibra.ry

ibra.ry SCW Üyesi

47
    23
    8
    Banada öğle geliyor. Daha 3 aylik araba sahibiyim o yüzden herseye bilgimiz yok malesef. Bu kokulara bakicam biraz.

10. aykstc

aykstc SCW Üyesi

1.103
    629
    113
    Hayırlı satışlar. Ben bublegum kullanıyorum gayet başarılı ve kalıcı golden nasıl kokuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. ibra.ry bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş