Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Bubble Gum !!! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende istiyorum, mis koksun arabam.. saat makul bir saate erisince arayacagim :eek:

Ozan,bakırköy tarafına gectiğim zaman alabilirmiyim senden.Tel numaranı yazarmısın özelden..

arkadaşlar kardeşim Aras kargo ile konuşmuş,2-3 adet gönderim için evrak kategorisine sokup İstanbul içi 3,63 liradan gönderim yapacaklarmış. Ama dediğim gibi evrak kategorisine sokabilirse, İstanbul dışı için ise örneğin Ankara için yine evrak kategorisine sokabilirse 4 liradan gönderim yapabilecekmiş. diğer şehirler için arayıp sormamız gerekiyor duruma göre.

tekrar altını çiziyorum Aras kargonun kardeşime telefonda ilettiği bu, hani olur da evrak kategorisine sokmayıp farklı rakamlar istenirse kardeşimin yapabileceği bir şey yok :)

elinde farklı aromalar varmı tek tip mi satıyorsun ? buna göre sipariş adedini belirticem..

bende şimdi mahallede yaymaya başladım toplu bi alım söz konusu olabilir işportacı gibi oldum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt