Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Bubble Gum !!! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ödemeli göndermek dediğim (12.50tl+Kargo ücreti) olarak yolluyorsunuz..ben kapıda 12.50+kargo ücreti ödüyorum..sizde kargodan 12.50tlnizi alıyorsunuz ? anlaştık mı abi :)

bende 2 adet istiyorum eve kargo uygun ama ödemeyi nasıl yapabilirim :S

Ben Istanbulu pek fazla bilmiyorum. 19 Aralikta Istanbula inmis olucam, Sabiha Gokcen Hava Limanina. Saydigin yerler Sabiha Gokcen'e yakinsa eger alirim bende 2 tane. Degilse de Murat Can'in dedigi gibi kapida odemeli sekilde yollarsaniz yine alabilirim.

arkadaşlar kapıda ödeme işini bugün konuştuk yurtiçi kargo ile, 1-100 tl arası gönderimlerde 4,5tl + KDV alıyorlarmış. Bu şekilde çok daha pahalıya gelir, mantıksız olur

beni bilen bilir, bu sitenin en eskilerindenim, aklınızda her hangi bir soru işareti varsa kefil olabilecek bir çok kardeşim ve abim var. Hiç uğraşmadan havale ve kargo şeklinde alışverişi yapabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt