Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Bubble Gum !!! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ödemeli kargo yollasanız 12.50 tl ye ? sizin içinde benim içinde rahat olur :)

elime para geçer geçmez irtibata geçelim bende 2 tane almak istiyorum karşı ödemeli gönderebilirsen kargo ile bursaya fiyat olarakda makul fiyat vermişsin

yada sahıbındenden get acsan ordan kartla alsak kargo dahıl flan olurmu ?

arkadaşlar dediğinizi tam net anlamadım ama sanırım kargo parası bana ait olmasından bahsediyorsunuz.
dediğiniz şartlar, zarar etmek anlamı taşıyor:) o yüzden kargo ücreti hariç 12,5 tl idir.

fiyat piyasaya göre çok makuldür. Satış sitelerinde bulunan çoğu ilana da bubble gum istiyorum deseniz büyük ihtimalle elinde olmadığını da söyleyecektir.

arkadaşlar dediğinizi tam net anlamadım ama sanırım kargo parası bana ait olmasından bahsediyorsunuz.
dediğiniz şartlar, zarar etmek anlamı taşıyor:) o yüzden kargo ücreti hariç 12,5 tl idir.

fiyat piyasaya göre çok makuldür. Satış sitelerinde bulunan çoğu ilana da bubble gum istiyorum deseniz büyük ihtimalle elinde olmadığını da söyleyecektir.

hocam şahsen ben dıorumkı kargo ucretı onemlı degıl sen get ılanı acsanda ınternetten alsak dıorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt