Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

atay78

Kayıtlı Üye
[FONT=&amp]arkadaslar daha oncedende ılanını acmıstım elımde olmayan nedenlerden dolayı satısı ıptal etmıstım bu sefer urunler dırek gnderılıcek elımde bulunan lar mango melon- golden state delıght new car-vanılya-jasmıne
[/FONT]51FpSpqom7L.jpg971-500x500.jpg90160668.california-scents-desert-jasmine-araba-kokusu-42gr.jpgCALIFORNIA-SCENTS-MELON-MANGO-OTO-KOKUSU__43188352_0.jpgcar_scents_1.jpg

daha onceden sıparıs veren arkadaslar kusuruma bakmasınlar onceden yasanan sorun ıcın bu sefrde aynı sehırde olan arkadaslara tek kargo yapılıcak hıc olmazsa tek kargo parası odensın kım hangısınden kacartane ıstıyorsa konuya yazabılır kargoyuda elımden geldıgınce uygun fıyata gnderıcem

tekurun fıyatı:11 lira
cıft urun fıyatı:21 lira

suan arbada bugun koydugum golden satte var cok guzel kokuyor ve baya bır kokuyormus bundan once mango kullanmıstım oda cok guzeldı jasmıne de onerebılrıım

yonetımden ozel ızın alınmıstır

Çöllü 1 Adet Mango1 Adet Golden State (istanbul)
Lejyoner 1 adet mango ve 1 adet new car 1 Adet Golden State 1 Adet Mango 1 adet golden state (istanbul)
onur_r1 1 Adet Golden State 1 Adet Mango (kocaeli) ayna stıcer
eneSene 1 Adet Golden State 1 Adet Mango(sakarya) bır folyo kesım esık bırde ayna stıcer
skymz 1 Adet Golden State 1 adet vanılya (balıkesır)
hyper golden state delıght new car-Vanilya(mertkan ıle aynı adres)
dıgıersoy 2mango melon 3 golden state
mertkan bir adet mango bir adet golden state
fatıhyksl 1 adet golden state

Ekli dosyalar

• 51FpSpqom7L.jpg
    51FpSpqom7L.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 25
  • 971-500x500.jpg
    971-500x500.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 24
  • 90160668.california-scents-desert-jasmine-araba-kokusu-42gr.jpg
    90160668.california-scents-desert-jasmine-araba-kokusu-42gr.jpg
    51.8 KB · Görüntüleme: 23
  • CALIFORNIA-SCENTS-MELON-MANGO-OTO-KOKUSU__43188352_0.jpg
    CALIFORNIA-SCENTS-MELON-MANGO-OTO-KOKUSU__43188352_0.jpg
    51.5 KB · Görüntüleme: 26
  • car_scents_1.jpg
    car_scents_1.jpg
    22.8 KB · Görüntüleme: 24
Evet bi de kargo ücreti vardır. ;)

aynen ole ben aynı sehırden sıparıs veren arkadasların kargoyu toplu gnderıcem tek kargo odenmesı ıcın dostum :eek:key: bıde onlar cok buyuk fırmalar baya toplu alımlar yapıyorlar o fıyatlara satıyorlar benım karımı ozelden senle paylasıyorum

Geri
Üst Alt