Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÇAKMAKLIK SİGORTASI ATTI

Seatciyiz_emre

Kayıtlı Üye
Aracım Seat Cordoba 1.4 2004 model çakmaklığın sigortası attı 20A sigorta aldım yenisiyle değiştireceğim yerini bilen varsa lütfen fotoğrafını çekip atabilir mı arkadaşlar bir de çakmaklık sigortası kaç amper olması gerekir yüksek amper taksak sıkıntı olur mu ? acil lazım şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum..

Çakmaklıgın yerini ve amperini bilmiyorum ancak fazla büyük sigorta kullanılırsa aşırı yüklenmede sigorta atmayacagından kablolar ısınabilir ve yangın ihtimali ortaya çıkarabilir.

Trakya'dan gönderildi..

Sigorta kutusunda atan sigorta belli eder kendini. Bir de kutu kapağında sigortaların nerelere ait olduğunu belli eden şema yada markalama vardır.

Aracım Seat Cordoba 1.4 2004 model çakmaklığın sigortası attı 20A sigorta aldım yenisiyle değiştireceğim yerini bilen varsa lütfen fotoğrafını çekip atabilir mı arkadaşlar bir de çakmaklık sigortası kaç amper olması gerekir yüksek amper taksak sıkıntı olur mu ? acil lazım şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum..
Sol ön kapıyı açtığında orta göğüs havalandırmasını bi tık öne doğru çekip ince bir tornavida yardımıyla havalandırmanın solundaki bir karış büyüklüğündeki plastik parçayı söktüğünde sigorta panosu içinde genelde içinde sigortaların bağlantı şeması olur ama yoksa netten bulabilir yada başka arkadaşlardan yardım alabilirsin

Çakmaklık sigortası 15A olması gerekiyor ve sigorta yeri direksiyonun altında olan kısımda ortada olması gerekiyor

Her renk ayrı amper değerini gösterir. Eskisi maviyse yine mavi alacaksın o da 15A dir.
Sigortanın yerini tarif etmişler bulursan kapakta Şema vardır.

direksiyonun yanında 49 numaralı sigorta dikkatli bakmak gerekir, sigorta numaralarını küçük yazmışlar

Geri
Üst Alt