Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Caglar's Audi TT 1.8 T

kazasız belasız kullan acıl olarak o momo corselerı sok ttye hıc yakısmamıs

caglar hayırlı olsun dun kacırdım ufak bır sahıl turu yaptım :) ılk kez tt ye bındım ızlenımlerım

gaza basınca kendını kaybedıyor
ınsana daral basıyor kafayı dısarı cıkarasım geldı ama kafam camlardan sıgmadı mı ne alakaysa bı turlu cıkaramadım :):)

bu arada cagların bı dusuncesı var onu yenı tıp yapacak bıldıgım kadarıyla o yuzden folyo da gıdecek ondekı

öncelikle can kardeşim ellerine sağlık
hepinizede değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim
eğer bulabiliryorsanız 5*100 jant bulun ve bana uygulamalı gösterin çünkü ben 5*100 jant bulamadım ayrıca ön taraftaki folyo uygulamasınıda aracı birebir görmediğiniz için anlayamıyor ve mecburiyetten olması gerektiğini fark edemiyorsunuz ayrıca kıvanç kardeşimin de dediği gibi farklı bir proje üzerinde çalışıyoruz ...

tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

güzel olmuş araç gerçekten...bide benim jantlarımdan istiyodun sanırım çağlar...5*100 ü olsaydı keşke...cidden o zman mükemmel olurdu...

öncelikle can kardeşim ellerine sağlık
hepinizede değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim
eğer bulabiliryorsanız 5*100 jant bulun ve bana uygulamalı gösterin çünkü ben 5*100 jant bulamadım ayrıca ön taraftaki folyo uygulamasınıda aracı birebir görmediğiniz için anlayamıyor ve mecburiyetten olması gerektiğini fark edemiyorsunuz ayrıca kıvanç kardeşimin de dediği gibi farklı bir proje üzerinde çalışıyoruz ...

tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

5*100 olarak güzel bir jant zor gibi ancak flanşör ile 5*112 / 5*120 ye uydurduktan sonra siyah bir BBS CH çok yakışabilir, veya BBS LM :)

hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan.

5*100 olarak güzel bir jant zor gibi ancak flanşör ile 5*112 / 5*120 ye uydurduktan sonra siyah bir BBS CH çok yakışabilir, veya BBS LM :)

flanşörü bi açıklar mısın ? sorularım ve cevaplarım olacak

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:18 ----------

hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan.

sağolasın serbayım hepberaber kazasız belasız sürüşler dilerim

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

güzel olmuş araç gerçekten...bide benim jantlarımdan istiyodun sanırım çağlar...5*100 ü olsaydı keşke...cidden o zman mükemmel olurdu...

teşekkür ederim canım kardeşim

---------- Post added at 11:20 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

kazasız belasız kullan acıl olarak o momo corselerı sok ttye hıc yakısmamıs

bildiğin 5*100 jant varsa göster de takalım

---------- Post added at 11:20 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

allah razı olsun levent abim

çağlar agresif gördüm seni :) rahat ol kardeşim jant bulunur sana bişey olmasın :)

can fotograflar cok guzel fakat aynisini arac icin soylemek pek dogru degil. on kisimdaki siyah kaplama ve jantlar bence hic olmamis. ayrica biraz daha alcaltilsa guzel olur :)

üzerine 5 *100 jantı koyduktan sonra 3,5 yay koy bakalım sen o taşıyıcılarla bu arabayı yürüt ondan sonra yay lazım deyin arkadaşlar bu arabalarda normal sağdan soldan parçalar ve istenilen yay sistemleri veya jantlarla uygualamalar yapamıyorsunuz biraz lütfen araştırın

Geri
Üst Alt