Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Caddy vs C-max

Hangi fiyata hangi araç? Alternatif?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c max sıfır alınmaz alınacaksa ikinci el alınır o aradaki farkla bir araba daha alınır:D ama caddy cmax arasında seçim yapsam cmax derim ikinci el alırım kesinlikle sıfıra yanaşmam dünya kadar fark var arada

caddy'yi tercih etmemen caddy kaynaklı mı yoksa karşısında c-max olması mı?

İkiside aslında..

Caddy'yi Caddy olduğu için tercih etmem çünkü en nihayetinde bir ticari araç. C-Max bunun tersine tam bir aile arabası.

Öbür yandan 53.500 az para değil diyor insan, ancak diğer taraftada 42.000TL vermiş oluyorsunuz bir ticariye. Sonuçta ne kadar dolu bir arabada olsa Caddy bazı yönleriyle ticari olduğunu size hatırlatacaktır kullanım esnasında..

Aslında bu alacak kişinin seçimine bırakılmalı. Ben sizin yerinizde olsam bide Touran lara bakarım..

c max sıfır alınmaz alınacaksa ikinci el alınır o aradaki farkla bir araba daha alınır:D ama caddy cmax arasında seçim yapsam cmax derim ikinci el alırım kesinlikle sıfıra yanaşmam dünya kadar fark var arada

Mantıklı ama alınca 4-5 sene kullanan bi yapısı olduğu için sıfırcı mahmut :)

İkiside aslında..

Caddy'yi Caddy olduğu için tercih etmem çünkü en nihayetinde bir ticari araç. C-Max bunun tersine tam bir aile arabası.

Öbür yandan 53.500 az para değil diyor insan, ancak diğer taraftada 42.000TL vermiş oluyorsunuz bir ticariye. Sonuçta ne kadar dolu bir arabada olsa Caddy bazı yönleriyle ticari olduğunu size hatırlatacaktır kullanım esnasında..

Aslında bu alacak kişinin seçimine bırakılmalı. Ben sizin yerinizde olsam bide Touran lara bakarım..

Caddy aslında çok konforlu bi ticari , hatırlatmaktan ziyade çoğu zaman ticari olduğunu unutturuyor. Bu arada vw sitesinde enteresan bi şekilde touran gözükmüyor. noldu bu arabaya :)

Mantıklı ama alınca 4-5 sene kullanan bi yapısı olduğu için sıfırcı mahmut :)

Caddy aslında çok konforlu bi ticari , hatırlatmaktan ziyade çoğu zaman ticari olduğunu unutturuyor. Bu arada vw sitesinde enteresan bi şekilde touran gözükmüyor. noldu bu arabaya :)

Arabayı alacak kişinin çocuğu vs. varmı? :) Veya gelecekte olma imkanı varmı?

arkadaşlar söylemiş zaten ikiside farklı sınıfın araçları ama seçenek bu ikisi ise c-max derim ve dedim..

fordun o iğrenç direksiyonunu sevmiyorum caddy daha şık ama yeni c max da güzel ama vw olsun da çamurdan olsun...bu arada caddy de eps standart vede süper...

C-Max derim ama 53 fazla o arabaya.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt