Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C4 VTS hakkında

c2 c3 te var dıreksıyon sorunu !! dıreksıyonu mılı sonlandırıcısydı galıba plastık yapmıslar zamanla dagılıyor en cokta anı haraketlerle arac kullananlarda yanlayanlarda vs

bende 2 seneden fazla C2 VTS kullanmıştım. sadece 1 kere lambda sensörü değişmişti. internette çok araştırdım C4 VTS sahipleri kronik bir sıkıntıdan hiç bahsetmemişler. yada ben göremedim

tech de cem dıe ankaradan bı ark var su anda gc8 ı olan ona bı sor sana sıır yazar abı:D

konuyu okuyanlardan bıle olabılır su an da:D 555 belkı odur ımpreza ya:D

adas sende bır vts sevdası var daha oncede soyledım.Vts alıncaya kadar opel astra gsı al daha ıyı

adas sende bır vts sevdası var daha oncede soyledım.Vts alıncaya kadar opel astra gsı al daha ıyı

bende ezelden beri var zaten VTS sevgisi. eski aracım da VTS di. opel astra gsi model olarak düşük adaş ya. astra gtc alayım desem onlarda VTS den pahalı.

Geri
Üst Alt