Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C4 VTS hakkında

sakın almayın bu kasanın sonn sahibi olursunuz vts hiç tutmadıı vee gerçekten çok kötü bir tasarım bunu çizenn sarhoşken çizmiş sanırımm... 4 kapısını ve dizelini alsın çok daha iyii

yılı fiyatı motoru iyi ama nedense tutmadı hiç ..sebebini anlamadım..mutlaka vardır bişi mesela fransız olması elektronik aksamı..eksi yönleri..

fiyata göre ii olabilir ama ben c4 bukadar para vermem yakıtı kesinlikle unutma km de 10 lt gözden çıkar

citroen olduğu için tutmadı bu araçlar. 2007 de ben golf alırken 42000 tl ye bu arabayı 2006 model ama 0 km olarak vereceklerdi sonra 2.0 motor aşırı tüketir diyerek almamıştım.

normal bir 2.0 motor ne yakıyorsa o kadar yakıyor diye biliyorum. fiyat, donanım,performans ve model yılı olarak bana ucuz geliyor bu araba.

Geri
Üst Alt