Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yalnız dikkatini çekerim vitesim 5'te çipli tsi yedim ben. Normaliini yesem zaten hava atmam :D

valla bilemicem. zaten bu aralar depresyonda benim yüzümden :D
hem vergi ödedik hem alırken fazla ödedik hemde benzine ödüyoruz ama başkasının 1,4 ü gelio veriyo ayarı gidiyo şeklinde bir moda girdide kendisi :)
Sizin oralarda VTI yok galiba :) Chipli TSI'a kök söktürür.

Sizin oralarda VTI yok galiba :) Chipli TSI'a kök söktürür.

ee noluyor boyumu uzuyor ayberk saçmalamayı bırak istersen.

2010 model vti olmadığına göre muhattabımız bile değil onlar. gitsn sokaklarda apaçilerin eziklğini gidersin onlar.

bir otomobilin sadece motordan oluşmadığı ne zaman kabul görecek çok merak ediyorum :)

ayberk kardeşim çarpışma testi sonuçları 2,5 yıldız bir araçtan bahsediyorsun. yol tutuşu da o derece kötü bir araçtan.. tamam bende VTI ı VTEC i çooook severim. Ama bir araç sadece motor değildir. Bunu da göz önünde bulundur..

bir otomobilin sadece motordan oluşmadığı ne zaman kabul görecek çok merak ediyorum :)

ayberk kardeşim çarpışma testi sonuçları 2,5 yıldız bir araçtan bahsediyorsun. yol tutuşu da o derece kötü bir araçtan..

görmez kanka sabit fikirli insanlar sabitlerinden vazgeçmediği sürece.

ohoo bu ne ya leoncular tam fanatik çıktı :D

13 kişi golf 11 kişi leon demiş. hani siz hiç begenmemiştiniz makyajlı leonu ne oldu :D

b sınıfı araçlarda da herkes poloya oy vermiş ibiza üvey evlat mı :D

ben de poloya oy verdim ama burda da golfe verdim. benim gibi objektif olun eyy leoncular :D herşey sadece tip değildir .D

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

her cümlenin sonunda gülmüşüm ya :D

iyide melih golfe oy vericek olsaydım leon değil golf alırdım zamanında :D beğenerek severek golf dahil bir cok aracla kıyaslayarak aldığım araca verdiğim oy neden taraflı olsun :) . sonucta kimse zorla yada mecburi leon almadı severek istiyerek parasını vererek aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt