Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.iç dizaynı ultra boğucu ve yüksek kaliteye sahip değil
2. sadece logosu volvo şasesi ve platformu focus II

hiç bir şey uzaktan göründüğü gibi değildir :)
şimdi o asma konsolun boğucu oldugunu düşünüyosan saygı duyarım ama burda premium bir markadan bahsediyoruz.

bence iç dizaynı çok hoş aracın.sade olması benim hoşuma gidiyo özellikle de orta konsolun ince olması orjinal olmuş.
şasesi eğer focus sa ki ben hiç anlamam bu ayrıntılardan =) , cidden baya sağlam olmalı focuslarda.çünkü bi arkadaşım volvo s40 ile takla attı ve inan burnu kanamadı.ayrıca 1.6d cidden köpek gibi gidiyor

motorda şasede ford s40 ta. ortak platform. leonla golf gibi düşün :) ayrıca ford güvenlik konusuda oldukça iyidir. malum bende connectle taklalar atıp sıyrıksız çıktım tecrübeyle sbit
:)
1,6 dizel gider sonuyçta 240 nm normal 260 nm overboost la tork sunuyor.

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

şimdi o asma konsolun boğucu oldugunu düşünüyosan saygı duyarım ama burda premium bir markadan bahsediyoruz.

premium marka ismine sahip olunca o isim altında boş bir konsola güzel diyemem malesef :)malzemesi kalitelidir bir şey diyemem ama aşırı boş ve aşırı yaşlı görünen dış tasarımı ile tam tamına zıt bir konsol tasarımı. gerçi volvonun bir çok modeli o şekilde.

bazılarına gerçekten çok antipatik geliyor volvolar.ama ben cabrio bi araba alıcak olsam mesela 3 cabrio yerine c70 alırım.
volvo tamamen zevk ayrımı olan bir marka

motorda şasede ford s40 ta. ortak platform. leonla golf gibi düşün :) ayrıca ford güvenlik konusuda oldukça iyidir. malum bende connectle taklalar atıp sıyrıksız çıktım tecrübeyle sbit
:)
1,6 dizel gider sonuyçta 240 nm normal 260 nm overboost la tork sunuyor.

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

premium marka ismine sahip olunca o isim altında boş bir konsola güzel diyemem malesef :)malzemesi kalitelidir bir şey diyemem ama aşırı boş ve aşırı yaşlı görünen dış tasarımı ile tam tamına zıt bir konsol tasarımı. gerçi volvonun bir çok modeli o şekilde.

benim lafım bitmiştir beğenmiyorsun bu cihazı anlaşılan. ama şunuda demek isterim bu araba c sınıfı premium rakipleri 3 ve c class gibi d ye mensup değil değerlendirmeni buna göre yaparsan sevinirim.

bilgisine güvendiğim bir abimin s40 için yaptığı yorum bir golf 6 olamıyor olduysa değerlendirme kısmı bence çok gerilerde kalmıştır. tabiki beğeniler değişir farklı görüşlere saygı duyarım volvo tasarm konusunda çok ayrı bir marka ama rakiplerindende aşırı derecede üstün bir markada değil.

motoru hakkında pek bi bilgim yok açıkcası ama, şu sıralar benimde çok gözüme çarpıyor, ayrıca o fiyata motorunu bile düşünmeden alınacak bi araba bence.

öğrenci faktörü giriyor devreye burada. :D

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:26 ----------

benim lafım bitmiştir beğenmiyorsun bu cihazı anlaşılan. ama şunuda demek isterim bu araba c sınıfı premium rakipleri 3 ve c class gibi d ye mensup değil değerlendirmeni buna göre yaparsan sevinirim.

s40 C sınıfı mı? :eek:

bu sınıf ayrımları neye göre oluyor tam olarak? C ile D arasındaki fark nedir mesela, tablo halinde görmemiz mümkün mü, ya da genel olarak inceleyebileceğimiz bir döküman?

bu listede fiyat olarak (linea & s40) kıyaslama yapılabileceğini sanmıyorum,ikinci elde ise vw ve toyotanın eline hiçbiri su dökemez

öğrenci faktörü giriyor devreye burada. :D

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:26 ----------

s40 C sınıfı mı? :eek:

bu sınıf ayrımları neye göre oluyor tam olarak? C ile D arasındaki fark nedir mesela, tablo halinde görmemiz mümkün mü, ya da genel olarak inceleyebileceğimiz bir döküman?

maalesef yok her kurum her marka kafasına göre sınıflandırıyo araçlarını..

Seat ın olmadığı bir listeyi dikkate almıyorum oylama zahmetine dahi girmiyorum bile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt