Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bzz satilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satıslar kardesım degerını bılcek bırıne gıder ınsallah gozun gıbı baktıgını bızzat bılıyorum en beyendıgım leon senın aracın hep demısımdır :)
teşekkür ederim kardeşim gerçekden bu arabada hiç bir masrafdan kaçmadım elimden geldiği kadar herşeyin en iyisini yaptım sende çok iyi biliyosun arabamı gerçekden çok sevyrm herşeyine dikkat ediyorum sadece performans istedğim gibi değil bide yazılımı çıksaydı uzun süre satmayı düşünmezdim herhalde

aynı sitede 2 cupra olucak diyorsun yani

bu arada ilanda yazmadım ama RS orta seri Kompenant+ Kıcker rms amfi+ JBL 121.1 bas amfisi + VİBE 1600 lük bass+ vibe kapasitör mevcuttur scw den alan arkadaşa aracın orjinel kalonlarıyla beraber verilcektir

teşekkür ederim kardeşim gerçekden bu arabada hiç bir masrafdan kaçmadım elimden geldiği kadar herşeyin en iyisini yaptım sende çok iyi biliyosun arabamı gerçekden çok sevyrm herşeyine dikkat ediyorum sadece performans istedğim gibi değil bide yazılımı çıksaydı uzun süre satmayı düşünmezdim herhalde

Hayırlısı olsun kardesım hersey ıcın belkıde yazılımı fılan cıkar ınsallah vazgecersın hem okadar emek harcadın yazılımı cıkarsa keyfınıde alırsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt