Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BZ 4339 Photoshoot @Istinye Park

Natanım masallah cok güzel olmuş araban e tabi resimleri çekenide yabana atmamak lazım :D:D

Teşekkürler arkdaşlar =)

Emre, makinayı al da gerçekten ögrenmek istiyosan kendi kendine baya ögrenirsin 6 ayda. Makinanın ayarlarını ögrenmek sorun değil, bol bol çekilmiş fotolara bakmak lazım. Ufkunu genişletmek adına.

Elıne saglık Melıh,netlık flan guzel olmus,ılk fotolardakı mavı tonlar da bence sonrakı sarı ve yesılın hakım oldugu karelerden daha guzel olmus,kadrajın egıklıgı konusunda braz daha tutucu ol :)

Güzel kareler olmuş Melih eline sağlık , Natan aracın da çok muhteşem olmuş güle güle kullan

Fotolar çok güzel olmuş..eline sağlık..
Araba'nın da MaşeAllah'ı var..kazasız belasız inşeAllah

can'ım kurtbil'im sagolasın eleştiriler için araba çekimleri konusunda kendimi geliştircem inşallah önümüzde 3 ay içinde. Arkadaşları ayarlamaya başlıyorum şimdi ufaktan =)

Dediğin gibi eğik kadraj konusunda kararsız kalıyorum. Senin fotolara filan bakıcam bi ara nasıl kadrajlarda çekiyosun diye, örnek alıyım=)

Varol abi Mustafa abi sağolun.

natan jantları orjinalden farklı renge mi boyattı?

Başta fotograf uğraşılarından ötürü Melih kardeşime ve siz değerli arkadaşlarıma güzel düşünceleriniz ve iyi temennilerinizden ötürü çok teşekkür ederim. :)

Dip not olarak şunları ekleyeyim.. Araba aslında 1-2 cm daha yere bassa daha da iyi olur ama eibach -5 lerle malesef bu kadar oluyor:(
Jant rengi konusunda ise; herhangi bir renge boyatmadım. Orjinal renginde.:)

Dilerim sizler çok daha iyilerine sahip olursunuz.

maşallah Natanael ve eline sağlık Melih güzel kareler;özellikle magazaların önündekiler :eek:key:

Araba aslında 1-2 cm daha yere bassa daha da iyi olur ama eibach -5 lerle malesef bu kadar oluyor:(
Jant rengi konusunda ise; herhangi bir renge boyatmadım. Orjinal renginde.:)

Coilover :hosgeldin:

Geri
Üst Alt