Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buz Gibi Havada Fan Çalışıyor

Berat Kilic

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Araba sabahın -10 derece soğuğunda bazen kontağı açmamla fanı çalıştırıyor. Kapatıp açıyorum çalışmıyor. Bilgisi olan varmı ?

kardeşim kesin net bilgi değil ama su azalmış olmasın.burdaki arkadaşlar daha doğru bilgi verirler.

kazasız belasız sürüşler

Valla bilmiyorum kardeşim sabahın buz gibi soğuğunda daha marşa basmadan fanı çalıştırması tuhafıma gıttı.

Merhaba,

Araba sabahın -10 derece soğuğunda bazen kontağı açmamla fanı çalıştırıyor. Kapatıp açıyorum çalışmıyor. Bilgisi olan varmı ?

Fanın çalışması zararlı bir durum oluşturmaz diye düşünüyorum. @Kuzeylee arkadaşın da dediği gibi suyu yine de kontrol edin siz. Bu şekilde bir süre kullanın. büyük ihtimalle sıcaklıklarla alakalı bir durum. Aşırı soğuk olması da dahil.

Yeni araclar egr zimbirtisindan oluyor eski kasaysa bilgim yok malesef

Aynı dert bende de var ama ilk kontakta değil ilerleyen 15 20 dk içerisinde açıyor HAVALARIN SOĞUK olmasına rağmen bende müşürden şüphelendim burada teyyit etmiş olduk.. aynı dertten müzdaribiz kardeşim de pahalı bişi mi acep 1994 model için soruyorum .. aracının yaptırdıysan fiyat bilgisi verirsen memnun olurum.. saygılar

Geri
Üst Alt