Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Büyüklerin Küçüklere Hiç Saygısı Yok

Konu, 'Sohbet' kısmında eneSene tarafından paylaşıldı.

1. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Dün Ada Center AVM kavşağında yeğenim ve kız arkadaşı bir kamyonun sıkıştırması sonucu motorsikleti ile kaza yaptılar. Yeğenimin omuzu kırılmış kafasında biraz şişlik varmış. Kız arkadaşının kafasına biraz dikiş atmışlar. Allah'tan kafalarında kask varmış. Trafikte kimsenin kimseye saygısı yok. Özellikle büyük araçların küçük araçlara. Ben özellikle benden küçük araçlara daha dikkat etmeye çalışıyorum. Keşke herkes bu kadar duyarlı olsa.

2. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    evet oluyo malesef geçimş olsun cok büyük. yakın zamanda bende büyük kaza atlattım tır kırmıstı uzerime . artık tırın onunun bos oldugunu gorsem bile rampalarda tırlara uzak gidiyorum bayıltmamak icin hic acımaz kırarlar.

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    geçmiş olsun
    trafıkte bıraz daha dıkkatlı ve sakın olmak gereklı

4. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    geçmiş olsun

bu motorda olsa arabada olsa fark etmiyor özellikle uzun yollarda binek arabalar tırların kamyonların yanında sinek gibi kalıyor ..

5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    geçmiş olsun ucuz atlatmışlar...henüz bizde motosiklet ve bisiklet kullanıcılarına karşı emniyetli sürüş kültürü gelişmedi.

6. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    geçmiş olsun...

7. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    geçmiş olsun adamalarda ki genel mantık ben nasılsa büyük aracım onlar bana dıkkat etsin mantığı ....
    acil şifalar diliyorum

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Herkese teşekkür ediyorum. Trafikte o kadar çok bilinçsiz araç kullanan kişi varki. Siz ne kadar dikkatli olursanız olun her zaman tehlike mevcuttur. Kontağı çevirip yola çıktığınız anda tehlike sizinle beraber geziyor.

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Geçmiş olsun...Daha bugün gözümüzün önünde benzer bişey yaşandı..Orta şeritte jeep ilerliyor,arkasında da 302 servis otobüsü gidiyor..Otobüs dayandı jeepin arkasında çok hızlı gitmiyo die korna filan çalıyor..Jeep yine aynı hızında ilerlemekte..Otobüs şöförü sağındaki şerite geçti ve jeepi biraz geçmeye başlayınca sağdan,jeepin önüne kırıverdi birden..Jeepi kullanan ani bi hareketle sol şerite kırdı..Soldan araba geliyo olsaydı yok yere otobüscünün yüzünden kaza olucaktı..

Memleket şerefsiz kaynıyo yaa...

10. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    gecmiş olsun. ama ben bu motorlu sürücülerin alayından şikayetciyim. imkanım olsa trafikte 2 tekerlikli arac sokmam.

Sayfayı Paylaş