Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyük Proje ve Mutlu Son =) İşte Bir Kaç Footo

süper olmuş kanka... ama sanki kaputta renk farkı varmış gibi geldi bana :Dpuhaha

super olmus Burak, kazasız belasız kullanman dilegiyle. Bugun Dursun Abiyle konustuk bunu cok yakıstı diye, darısı basımıza :):)

masallah cok guzell olmus ozellıkler farlar :) ama basmak lazım ;)

hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş :)

super olmus Burak, kazasız belasız kullanman dilegiyle. Bugun Dursun Abiyle konustuk bunu cok yakıstı diye, darısı basımıza :):)

İnşallah sizlere daha güzelleri nasip olur =) cok teşekkür ederim begenildigi için cok mutluyum farklı oldu bu kesin :D

Teşekkürler Kardeşim =)

masallah cok guzell olmus ozellıkler farlar :) ama basmak lazım ;)

Eywallah müdür:D yayı bekliyoruz simdi 1 haftaya kadar gelir heralde =) o zman yanıcak işte... ama cam filmini sökmem lazım ceza yedim :( napcam bilmiyorum

hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş :)

saol bilal abi =) cem abiye bi telefon etsek mi benim spoiler için abi ne dersin :D

Geri
Üst Alt