Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bütün Seat'lara Zam !!

Leonu bilmiyorum ama Ibizalarda zam yok gibi..Geçen ay baktığım fiyatlardan hatta 200 lira filan düşük..:)

işte öyle bir yapımız yok malesef bende bunu demek istedim tabiki fikrinize saygım var ama ben aracımı satarkende hiç böyle düşünmedim şimdi bu 1500km aracını satan bide ilana pişkin pişkin sipariş verirsen 5 ayda anca sıra gelir al hazırını rahat et diyen zihniyetler aklıma geliyo fırsat kollamak elbette iyidir ancak fırsatçılık çok iyi bişey değil buda benim fikrim ben şahsen zammı görünce serbay kardeşimin araç alacağı aklıma geldi ve üzüldüm... araçlar asla değer kazanmaz bu artık çok mazide kaldı eskiden araç bi yatırımdı şimdi ise sadece araç...

Doğrudur tabiki çirkef dolu etraf ama demek istediğim zaten bu değildi benim aracımı satma gibi en ufak bir düşüncem yok zaten ki arabadan tabiki yatırım olmaz ama aldığım aracın sıfırının değerlenmesi birazda olsa hoşuma gider benim ne olursa olsun prim yapıyor sonuçta he alma arifesinde olsam ve böyle bir durumla karşılaşsam sinirden kudururdum heralde ki böyle bir durumla da 4 5 sene önce başka bir aracı alırken karşılaşmıştık nası bir duygu biliyorum:) Aracımı haddinden fazla seviyorum evlenene kadar da büyük ihtimal satmam heralde ama tabi şimdi sahibinden de ilanlar dolar 36.500e 35e satılık 1.2ler 38 37ye satılık 1.4ler ile :)

EURO düşer ama seat ın fiyatları bir daha düşmez

ibiza SC 1.2 105 DSG ye 1500 lira zam gelmiş

EURO düşer ama seat ın fiyatları bir daha düşmez

ibiza SC 1.2 105 DSG ye 1500 lira zam gelmiş

Benzin fiyatları gibi :D varil fiyatı düşer lt fiyatı bir daha inmez sonra bir gıdım varil yükselir lt fiyatı da onla beraber gene yükselir...

EXEO nun fiyatları niye hep bunu merak ediyorum

eskiden araba alırdık prim yapardı örneğin 2002 de vectra almıştım 4 yaşında 8,5 milyara 1 sene sonra 14 e satmıştım dolar yıllardan beri üç aşşağı beş yukarı aynı tamamen dövizle alakalı 1 olay
insin bakalım dolar 1.30 a 30 veriyorlarmı vermiyorlarmı tsi ları ozaman konuşalım.doğuş oto stok maliyetini minimize etmek için aşırı stoklu çalışmıyor gemi geldi gümrükten çektiklerinde doların patladığı zamandı çekmese araç yok talep çok aynen 2 binlira koymuşlar üzerine eskiden her ay zamlı olurdu fiyatlar bunları hatırlıyoruz değilmi

Geri
Üst Alt