Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bütün Seat'lara Zam !!

super olmus :) ben sunrooflu 2011 1.4 tsi imi 39 bine aldim simdi sunroofsuz 40 bin olmus 2. el de deger kaybimiz azaldi i love u seat :) zamaninda ibizamida 3 tl karla satmistim walla seviyorum seati

ısterlerse %30 olsun bır daha kı aracımı seat almayı dusunmuyorum kalıte cıtasını hergun dusuren uzerınden gereklı olanları soken ve sonra bır dunya paraya satan bır marka oldu o yuzden bır daha seat dusunmuyorum..................

altın gibi maşallah seata :D artsın artsın söyle tsı bi 45binliraya cıksın :D

Benimkide 38 olmuş yaa iyi bindirmişler walla:)

Burdada haliyle herkes kendini düşünmüş ben ucuza aldım kim kaça alırsa alsın modu herşey ateş pahası oluyo çıt yok ilginç bi halkız biz....:)

Burdada haliyle herkes kendini düşünmüş ben ucuza aldım kim kaça alırsa alsın modu herşey ateş pahası oluyo çıt yok ilginç bi halkız biz....:)
Haliyle ikinci elide etkiliyor az da olsa bu zam ben kendi aracım değer kazandı diye sevinirim yani bu gayet normal evet seat almayı düşünenler için biraz talihsiz bir olay ama aracı alıpta 35ten 32ye düşse kimse ben ucuza alamadım bari başkaları alsın diye sevinmez bence:)

Haliyle ikinci elide etkiliyor az da olsa bu zam ben kendi aracım değer kazandı diye sevinirim yani bu gayet normal evet seat almayı düşünenler için biraz talihsiz bir olay ama aracı alıpta 35ten 32ye düşse kimse ben ucuza alamadım bari başkaları alsın diye sevinmez bence:)

işte öyle bir yapımız yok malesef bende bunu demek istedim tabiki fikrinize saygım var ama ben aracımı satarkende hiç böyle düşünmedim şimdi bu 1500km aracını satan bide ilana pişkin pişkin sipariş verirsen 5 ayda anca sıra gelir al hazırını rahat et diyen zihniyetler aklıma geliyo fırsat kollamak elbette iyidir ancak fırsatçılık çok iyi bişey değil buda benim fikrim ben şahsen zammı görünce serbay kardeşimin araç alacağı aklıma geldi ve üzüldüm... araçlar asla değer kazanmaz bu artık çok mazide kaldı eskiden araç bi yatırımdı şimdi ise sadece araç...

Geri
Üst Alt