Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa'dan leon'um 16 cpd 88

escoObar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımın ilk fotolarını paylaşmak istedim umraım begenirsiniz.

yakışıklı aracın maşallah :) bu jantlardan bende bi ara kullandım neler çektim neler aklıma geldi yine ya :(

valla kardeşim sıfır almıştım ben jantları bu kadar kolay eyilen yamulan jant görmedim 19" jant kullandım balansa soktum hiç bişe yok bunlar 18"di ayda bir çatlıyodu bende hurdacıya verdim en sonunda inş aynı sorunları yaşamıyosundur :)

valla kardeşim sıfır almıştım ben jantları bu kadar kolay eyilen yamulan jant görmedim 19" jant kullandım balansa soktum hiç bişe yok bunlar 18"di ayda bir çatlıyodu bende hurdacıya verdim en sonunda inş aynı sorunları yaşamıyosundur :)
Yaklaşık 2 yıldan beri jantlar üzerinde hiçbir orun yaşamadım. İnşallah'da yaşamam

Geri
Üst Alt