Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursadan ibiza ( j 4776 )

sedat4776

Kayıtlı Üye
Güncel fotolar 2-3 sayfadadır...
2iw97nq.jpg

55jgg2.jpg

33oli05.jpg

2lwqfxi.jpg

qq50jo.jpg

wilisn.jpg

2ut6rcx.jpg

1zzjpyc.jpg

6rt4s7.jpg

iyi yada kötü yorumlarınızı ßekliyorum. Çok eksikleri var gözumde fikirleriniz önemli ßenim için. Saygılar.

Masallah arac cok hos. Cekimlerde super:eek:key:

arabayı daha önce görmüştüm face de sanırım cupra vardı sarı bir honda vardı yanılmıyorsam Maaşallah

Aracınız çok güzel kazasız belasız..

Benim tek hoşuma gitmeyen yönü aracın jantları oldu.. Şahsi olarak zevkime uymuyor sadece :) ince - çok kollu bir jantın daha çok yakışacağı düşüncesindeyim..

gule gule kullanın aracınız guzel.. aracta yay var sanırım arkasını dusurmeyı basarmıssınız yada shop mu var?

Aramıza Hoşgeldiniz.. Aracınız çok güzel maaşallah allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin bu arada Cupra da tanıdık geldi.. ama kimindi çıkaramadım..

Maşallah araba da resimlerde çok hoş çıkmış..Kazasız belasız...

Masallah yakisikli Allah kaza bela vermesin.Bu araba hafta sonu bursa dan bir ibiza cupra gececek:eek:

Geri
Üst Alt