Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BURSA ya tebrıklerımı ıletıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2m euro ya guıza yı alacaklarına 2lıraya bır radıo alsalarmış ta dıger macı dınleselermıs

allah iyiliğini versin kıwanc,gülmekten öldüm zaten taraftarlar sahaya cumburlop inince :D sonra bazıları saha içinde telden durumu öğreninceki halleri varya bittiğim andır :D

Bursa Sporu canı gönülden kutluyorum ve Bursa sporun muhteşem taraftarını

Bursasporu ve Ertuğrul Sağlam ı tebrik ediyorum.Nedense hep altta kalanlar bursalılardan daha çok seviniyor.:)Benim için şampiyonluğun anadoluya gelmesinin dahada güzel anlamı var.İnşallah anadoludan başka şampiyonlarda çıkar.Böylelikle avrupa ligleri gibi süper ligde ve futbolda kalite artar.

arkadaşlar bende en çok neyi merak ediyorum biliyormusunuz;hani o sevinen enerlilerin içinde timsah yürüyüşü yapanlar var ya onlar acaba suan nasıl bir haldeler???insanların yüzüne nasıl bakıcaklar sokakta dolasırken,aaa bunlar o dediklerini düşünsenize:):):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt