Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BURSA ya tebrıklerımı ıletıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cezmı abıme laf yok !!!!!! o degıl yarın ıse gıtmeyecek adam uzuldum valla hele bılal e nasıl uzuldum anlatamam

Maç sonunda sevinen fenerliler,sonradan gerçeği öğrenince hüngür hüngür ağlarken görünce bende çok üzüldüm valla.. :D :D

biz şampiyon olsak bu kadar sevinmezdim :D

fenere çok geçmiş olsun dileklerimi iletir..başta trabzon olmak üzere bursasporu Tebrik ederim :)

bizim burda bi fenerli arkadaş var hala sölemedik bursanın şampiyon oldugunu :)

analarının ak sütü gibi helali hoş olsun bursaya tebrik ederim

tebrikler..
kime söyledim hatırlamıyorum ama bugün birine söyledim Fener şamp. olamayacak diye..

bolu tünelinde telefonlarına ulaşılamayan ve hala sevinen fenerliler varmıs :D:D:D:D:D

Futbolla hiç alakam yoktur takımda tutmam.
Ancak bu geceki maçı izledim. Farkettiğim şey şuydu: Beşiktaş, Bursa'ya bilerek yenildi :)
Türkiye'nin en iyi büyük takımı ise kim ne derse desin bence Fenerbahçe. Şampiyonluğu Bursa'ya kaptırmaması gereken bi takım.
Bursa'lılardan çokda diğer takım taraftarları seviniyo bu işe kendi takımlarının başarısıymış gibi :D
Fenerbahçe'den nefret eden ne çok insan varmış ya :D Ben kendimce düşününce, dün gece final maçı bile oynamamış takımların taraftarlarının sevindiğini gördüm :) Bence o takımların düştüğü durum daha kötü. Ancak Fenarbahçe'nin sahaya atlayıp sevinmesi gerçekten komikti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt