Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa da gizli özellik açtırma ve ön park sensörü uygulamaları

ufkgnr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Yakında Bursa Doğuş oto dan leon alacağım Allah kısmet ederse
Şunları sormak istiyorum:
1) Arabayı alırken doğuş oto da bu gizli özelliklerden bazılarını açtırabilirmiyim. Özellikle optik park sistemini
2) Doğuş oto haricinde Bursa da bu işi yapan tecrübeli, kaliteli yerler varmı?
3) Dışarıda yapılan bu özellik açtırma işlemi garantiyi bozar mı?
4) Bir de araca ön park sensörü taktırmak istiyorum. İstanbul da bu işi yapan ender elektronik var ama çok pahalı yapıyor. Bursa da bu işlemi orjinal olarak yapabilecek yerler var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

öncelikle hayırlı uğurlu olsun...sıfır araç alıyorsunuz garantili araca dışarıda beyne mudahale etmek aracınızı garanti dışına cıkmasını sebeb olabilir.gizli özellikleri aracınızı aldığınız yerde açtırabilirsiniz talepde bulunabilirsiniz.bunun içinde parayı öderken işlemler sırasında hediye olarak ne kadar gizli özelikler kalmış açtırtın :)

Öncelikle aracın şimdiden hayırlı olsun kardeşim... Servisle iyi bir diyalog kurduysan hediye olarak o gşzli özelliklerin açılmasını talep edebilirsin... Ön park sensörüne gerek yok bence...

öncelikle hayırlı uğurlu olsun...sıfır araç alıyorsunuz garantili araca dışarıda beyne mudahale etmek aracınızı garanti dışına cıkmasını sebeb olabilir.gizli özellikleri aracınızı aldığınız yerde açtırabilirsiniz talepde bulunabilirsiniz.bunun içinde parayı öderken işlemler sırasında hediye olarak ne kadar gizli özelikler kalmış açtırtın :)
Abi gizli özellik derken ne demek istiyorsunuz. Biraz acabilor misiniz @kirlisakal

Abi gizli özellik derken ne demek istiyorsunuz. Biraz acabilor misiniz @kirlisakal
yaaa arac fabrikadan cıkarkenher elektronık parçanın kendine has özellikleri var fabrıka bunları kapatıyor anlamış değilim.park sensörü ,yağmur yağınca sileceklerin çalışması,karanlık cökünce farların yanması yok kontağa basınca bana selam versin ibreler vs vs her modelin kendıne göre gizli özellikleri var.yenı araclarda daha cok gizlemişler :) 2010 altındakı araclarda öle kayda değer tam dürüst bişi yok.merak işte.seat hastası meraklısı merak eder bende ediyorum mesela değişik bi uğraşı hobi diyelim.faydalı şeyler

yaaa arac fabrikadan cıkarkenher elektronık parçanın kendine has özellikleri var fabrıka bunları kapatıyor anlamış değilim.park sensörü ,yağmur yağınca sileceklerin çalışması,karanlık cökünce farların yanması yok kontağa basınca bana selam versin ibreler vs vs her modelin kendıne göre gizli özellikleri var.yenı araclarda daha cok gizlemişler :) 2010 altındakı araclarda öle kayda değer tam dürüst bişi yok.merak işte.seat hastası meraklısı merak eder bende ediyorum mesela değişik bi uğraşı hobi diyelim.faydalı şeyler

Abi ben 3 ay önce ibiza 1.4 style aldim. Bunun ne gizli özelliği vardi Yada var midir nasil ogrenebilir. @kirlisakal

Abi ben 3 ay önce ibiza 1.4 style aldim. Bunun ne gizli özelliği vardi Yada var midir nasil ogrenebilir. @kirlisakal
pek bişisi yok bende de cordoba stylance tdi.otomatık kapı kilitlenmesi 20 km/s sonra vs kayda değer bişi yok yaniii.bunların olabilmesi için sislerde farlarında motor aksamlarında bol sensör olması gerek.şöle düşün bizim araçlar nokia n95 :) şuankı seat model araçlar akıllı cep telefonu :D

Geri
Üst Alt