Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Burberry Sütyen :D

ayberk aslinda jantlarin gobekleri de burberry olabilir :)

valla ben bisey yapmadim, siradakileri soyluyorum..

Ellerindeki bütün malzemeleri biliyorum Abi ben. Sen nası bişey istediğini tarif edebilirsen, ben ellerindeki malzeme ile ne kadar yakın/benzer birşey yapılabileceğini söyleyebilirim.
tamam ayberk şu an kafa dolu bir yandan yerleşme telaşı bir yandan tayin isteme durumum var..ama değişik olacak..
bu arada paspa olayı harika bir düşünde..
benim yazımda da bir yanlışlık yapmışım ''sana veririm'' demişim:D sana haber veririm olacaktı.:D

tamam ayberk şu an kafa dolu bir yandan yerleşme telaşı bir yandan tayin isteme durumum var..ama değişik olacak..
bu arada paspa olayı harika bir düşünde..
benim yazımda da bir yanlışlık yapmışım ''sana veririm'' demişim:D sana haber veririm olacaktı.:D
Tamam Abi ne zaman istersen hallederiz :)
Hahaha :D

Bence SEAT Ayberk ten arabayı geri alaması gerek :) Ferrari şirket politikası gibi puhaha

Geri
Üst Alt