Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Burberry Sütyen :D

ayberk .....şu an halen gülüyorum..bunun taşlışı var mı...savarovski olur pırlanta olur...afro amerikalalırın telefonları mikrofonları gibi..taşlardan olsun..
iyi zeki müren görmedi onun kini pardon değiştireyim..o ne nasıl bir şey isterdi..bu da olmadı..
şaka maka bi yana gırgır olur..fiyatı makul ise esprisine alıp takabilirim..ama sonra alışkanlık yapar mı bilmiyorum..yok yok nizip de takılmaz..
fiyatı uyugunsa haberimiz olsun

ayber bunun şöyle dantellisi allısı pullusu yokmuydu:)
sofra altı bezi gibi olmuş be kardeşim çıkar onuya neo öyle senin aracın kendi karızması yeter hem öle kılıfla iyi olmaz et ete değicek hesabı olmalı bırak rüzgarı direk kendi yardırsın kardeşim:D
genede zevk senin sana güzel gelen başkasına zort gelebilri...
Süpersin Ersoy Abi :D

ayberk .....şu an halen gülüyorum..bunun taşlışı var mı...savarovski olur pırlanta olur...afro amerikalalırın telefonları mikrofonları gibi..taşlardan olsun..
iyi zeki müren görmedi onun kini pardon değiştireyim..o ne nasıl bir şey isterdi..bu da olmadı..
şaka maka bi yana gırgır olur..fiyatı makul ise esprisine alıp takabilirim..ama sonra alışkanlık yapar mı bilmiyorum..yok yok nizip de takılmaz..
fiyatı uyugunsa haberimiz olsun
Fiyatı uygun Abi. Aracına uygun yaptırıp yollayabilirim istersen.

Geri
Üst Alt