Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

burada daha hızlısı varmı:)

Keşke bu arabayı dergi kapakları yerine draglarda görsek, hakikaten kaç beygir ondan sonra anlarız :)
Birde şöyle bişey var tabi. TR'de bu arabanın ölçümünü yapacak dyno yok. Heralde yurt dışında yapılmıştır..

Keşke bu arabayı dergi kapakları yerine draglarda görsek, hakikaten kaç beygir ondan sonra anlarız :)
Birde şöyle bişey var tabi. TR'de bu arabanın ölçümünü yapacak dyno yok. Heralde yurt dışında yapılmıştır..

demınden berı vıdeolarını arıyorum(drag) bulamadım arac daha hıc km de yapmamıs

Resmi olarak TR'nin 0-400'de en hızlı aracı M Supra :) Senin konu adı yanlış olmuş Şemun. Acaba M Supra'dan daha hızlı mıdır? yazsan daha doğru olurmuş :) Hehe..

Resmi olarak TR'nin 0-400'de en hızlı aracı M Supra :) Senin konu adı yanlış olmuş Şemun. Acaba M Supra'dan daha hızlı mıdır? yazsan daha doğru olurmuş :) Hehe..

tamda onu dusunuyordum aslında... pekı bu m supranın degerlerı nedır...sadece vıdeolarını ızlemıstım aracın KM kadranı benım devır saatım gıbı ılerlıyor

böyle bi araba TR'de olucak da sahibinden mi duyucaz yani.. :)

tamda onu dusunuyordum aslında... pekı bu m supranın degerlerı nedır...sadece vıdeolarını ızlemıstım aracın KM kadranı benım devır saatım gıbı ılerlıyor

En son GT45R takıldı bildiğim kadarıyla. 1200hp - 1300hp civarı tahmin ediliyo. Ölçümünü yapabilecek dyno olmadığı için :)

Geri
Üst Alt